18.07.2021.

14:59

ČETVRTO FINALE, OPET PORAZ! Krajinović bez titule, izgubio od Španca u finalu Hamburga!

Naš teniser je imao četvrtu šansu da stigne do prve ATP titule, a u prva tri navrata, u Parizu, Stokholmu i Budimpešti, je poražen.

Trenutno je 44. teniser sveta, je pre finala u Hamburgu vodio protiv Špansa 3:1 u  medusobnim duelima. Međutim, Busta je posle dva vezana poraza od Srbina, pobedio u Nemačkoj u borbi za trofej.

Pablo Karenjo Busta

Španac je za 37 minuta završio posao u prvom setu. Već u trećem gemu oduzeo je servis gem Krajinoviću i poveo 3:1.

Potom je u sedmog gemu napravio još jedan brejk i bez problema dobio prvi set sa 6:2. Nije morao mnogo ni da se trudi, Filip nije ličio na sebe, brojnim greškama olakšao je posao rivalu.

U drugom setu je nastavio gde je stao u prvom delu igre. Brejkom je otvorio set, naš teniser je samo poen uspeo da osvoji na svoj servis gem. Nije Filip uspeo da se oporavi posle gubitka seta.

Španac je na svoj servis posle sat i 23 minuta igre iskoristio meč loptu i posle dva seta došao do pobede i titule - 6:2, 6:4.