15.08.2021.

23:44

KECMANOVIĆ SE RASPAO NA STARTU SINSINATIJA! Četvrti vezani PORAZ za Srbina!

Katastrofalna forma za Miomira Kecmanovića nastavljena je u Sinsinatiju pošto je srpski teniser poražen već u prvom kolu od Francuza Benoa Pera sa 1:2 (7:5, 3:6, 2:6).

Nekadašnji najbolji junior sveta upisao je tako četvrti vezani poraz. Na Rodžers kupu u Torontu prošle nedelje je poražen već u prvom kolu od Japanca Keija Nišikorija takođe posle tri seta.

Francuski teniser Benoa Per stao je na put Kecmanoviću već posle sat i 44 minuta igre. Naš teniser je dobro startovao, dobio prvi set, ali je usledio neverovatan pad kao i tokom čitave ove sezone.

50. igrač na ATP listi je lako dobio naredna dva i izborio plasman u drugo kolo mastersa u Sinsinatiju. U odlučujućem setu viđena su čak četiri brejka. Poveo je Kecmanović sa 2:0, ali je usledila "kontra" Pera za sigurnu pobedu.

Francuz će u drugom kolu igrati protiv Kanađanina Denisa Šapovalova koji je šesti nosioc u Sinsinatiju.