21.01.2022.

09:49

ZVEREV OPASNO PRETI ĐOKOVIĆU! Nemac BRUTALAN u Melburnu! Beretini posle DRAME savladao Španca!

Za nepuna dva sata i nakon tri seta, treći teniser sveta je bio ubedljiv protiv Moldavca Radua Albota – 6:3, 6:4, 6:4.

Samo tri brejka bila su potrebna Nemcu koji opasno preti da ugrozi Novakovu prvu poziciju! Po jedan u svakom setu je ostvario, dok je spasao čak pet šansi rivala...

U narednoj rundi ga čeka Denis Šapovalov, koji je prethodno u četiri seta eliminisao Rajlija Opelku.

To će bez sumnje biti jedan od derbija osmine finala...

Italijan Mateo Beretini posle drame u pet setova izbacio je mladog Karlosa Alkarasa za osminu finala Australijan opena.Beretini je u meču koji je trajao četiri sata i 13 minuta slavio rezultatom 6:2, 7:6 (7:3), 4:6, 2:6, 7:6 (10:5).

U borbi za četvrtfinale igraće sa boljim iz duela Sebastijan Korda – Pablo Karenjo Busta.