19.04.2022.

16:00

NESLAVAN POVRATAK TIMA! Kecmanović dobio rivala!

U duelu koji je trajao dva sata i 33 minuta igre, Tim je imao sjajnu podršku sa tribina, ali Milman nije odustajao i na kraju je zahvaljujući velikoj borbenosti slavio! Austrijancu je ovo bio tek drugi meč u godini i videlo se da će mu još vremena trebati da dostigne nekadašnju formu.

Milman je bolje krenuo, napravio je brejk u četvrtom gemu za 3:1. Usledila su dva uzastopna brejka, potom je poveo sa 5:2 i tu prednost posle 49 minuta igre pretvorio u 6:2. Viđena je slična situacija i u drugom setu, ali u korist Austrijanca.

Na kraju je Tim došao do brejka u četvrtom gemu i to mu je na kraju bilo dovoljno da posle 6:3 dođe do izjednačenja i seta odluke. Tu su i jedan i drugi držali servis gemove, ali je Milman na 4:3 u osmom gemu imao dve kolosalne prilike, brejk lopte na 15:40, međutim tim je to uspeo da neutrališe i izjednači na 4:4.

Nakon toga Australijanac je uspeo da doda gas, na 5:4 dođe do brejka bez izgubljenog poena i tako završi meč.