20.04.2022.

15:44

KECMANOVIĆ U ČETVRTFINALU SRBIJA OPENA! Srbin briljira u Beogradu!

Naš teniser savladao je Džona Milmana rezultatom 6:4, 7:6  i tako  je izborio mesto među osam najboljih u nasšoj prestonici.

Sigurno je Kecmanović ušao u ovaj meč, već pri rezultatu 2:1, a zatim je sigurnom igru osvojio prvi set rezultatom 6:4.

U drugom setu desili su se brejkovi na samom početku, a zatim, su oba teniseri bili sigurni na  svoje servise.

Pri rezultatu 5:5, imao je Kecmanović brejk loptu, ipak nije uspeo da je iskoristi.

U taj-brejku siguran je bio naš igrač i tako stigao do trijumfa i četvrtfinala Srbija Opena gde ga čeka bolji iz duela Novaka Đokovića i Lasla Đerea.

MIOMIR KECMANOVIĆ-DŽON MILMAN 6:4, 7:6 (2:0)

DRUGI SET:

Drugi set je počeo bejkovima sa obe strane. Oba tenisera pokazala su sjajnu igru na protivnički servis.

Zatim je usledila serija gemova, u kojima su Kecmanović i Milman bili sigurni pri svom servisu.

Sedmi gem je u drugom setu bio je najduži do sada, ipak uspeo je da ga osvoji Džon Milman.

Do kraja seta teniseri su bili sigurni na svoje servise, tako da set odlučuje taj-brejk. U taj-brejku naš igrač je bio sigurni i stigao je do pobede.

PRVI SET:

Odlično je naš teniser ušao u ovaj meč. Miomira su sjajno služili servisi, odlično se kretao i koristio svaku šansu.

Pri rezultatu 2:1,   uspeo je naš teniser da napravi brejk i preuzme incijativu na meču.

Imao je brejk loptu Kecmanović pri rezultatu 4:4, ipak izvukao se australijski teniser.

U sledeće servis gemu Milmana, ponovo je Kecmanović imao šansu za brek, ali ovaj put se njegov protivnik izvukao.

Do kraja seta Kecmanović je bio siguran, iskoristio je prvu set loptu i stigao do trijumfa.