22.05.2022.

15:35 >> 18:27

SJAJNA VEST IZ PARIZA! Briljantna Olga Danilović preokretom do drugog kola!

Ona je savladala Mađaricu Dalmu Galfi rezultatom 3:6, 7:6, 6:2.

Nije dobro Olga ušla u ovaj meč Mađarska teniserka je napravila dva brza brejk, a kada  Olga vratila jedan, usledio je novi Dalme Galfi i ona je osvojila prvi set rezultatom 6:3.

U drugom setu usledila je prava drama. Odmah na startu Dalma Galfi je napravila brejk, ali uspela je Olga to da vrati. Pri rezultati 5:5 Galfi je napravila novi brejk, ali Olga je zatim njoj oduzela servis i zatim trijmfovala u taj brejku.

U trećem setu Olga je bila neverovatno dominantna, napravila je tri brejka i plasirala se u drugo kolo.

Njen narednik protivnik je teniserka iz Švajcarske Džil Tičman

OLGA DANILOVIĆ-DALMA GALFI 2:1(3:6, 7:6, 6:2)

7:6 - Osvaja drugi set Olga Danilović

6:6 - Dolazi do taj-brejka Olga Danilović. Uspela je da napravi brejk naša teniserka

5:6 - Dalma Galfi dolazi do brejka

5:5 - Dalma Galfi dolazi do gema na sopstveni servis

5:4 -Dolazi do gema na sopstveni servis Olga Danilovi. Dalma Galfi će sada servirati za ostanak u setu

4:4 - Najduži gem do sada. Čak tri brejk lopte je imala Olga Danilovićm, ipak nije uspela da ih realizuje, a na kraju je Galfi stigla gema i izjednačenja

4:3 - Bez izgubljenog poena uzima Olga gem

3:3 - Uzima prvi poen Olga, ali sve sve ostale je osvojila Galfi

3:2 - Uspešna Olgana sopstveni servis

2:2 - Vraća Olga brejk. Prvu šansu nije iskoristila, ali kod druge je bila uspešna

0:2 - Prvi brejk pravi Mađarica

0:1 - Dalma Galfi osvaja prvi gem, imala je brejk loptu Olga, ali nije iskoristila.