30.08.2022.

06:10

KIRJOSU PRIPAO BRATSKI OBRAČUN! Dobar početak US Opena za ovogodišnjeg finalistu Vimbldona!

Ovogodišnji finalista Vimbldona pobedio je u prvom kolu svog najboljeg prijatelja i dubl partnera Tanasisa Kokinakisa 6:3, 6:4, 7:6.

Trenutno 26. teniser sveta pružio je još jedan sjajan performans ove sezone što mu je donelo plasman u drugo kolo Otvorenog prvenstva Amerike.

Nik Kirjos

Po jedan brejk bio je dovoljan u prva dva seta Kirjosu za osvanje, dok je poslednji osvojio u taj-brejku i tako je završio duel.

Ova dva igrača naćiće se barem još jednom zajdno na terenu, ali sledeći put na istor strani pošto se takmiče u dubl konkurenciji gde su postavljeni za osme nosioce turnira.