01.06.2023.

18:55

OLGA U OBLACIMA NA ROLAN GAROSU! Srpkinja ostvarila USPEH KARIJERE posle NEVIĐENOG PREOKRETA! I rivalka u šoku!

Srpska teniserka je pobedila Jasmin Paolini iz Italije po setovima 6:2, 7:5 u 2. kolu Frenč Opena.

Meč za pamćenje je odigrala naslednica legende srpske košarke Saše Danilovića, pogotovo u drugom setu, gde je pokazala upravo onaj karakter koji je krasio njenog oca tokom igračke karijere.

Nakon što što je zaostajala dva brejka i gubila u jednom momentu 5:1 u tom drugom setu, nije se predavala, niti odustala od njega. Već strpljivo čekala da povrati igru iz prvog seta i da protivnici padne koncentracija.

Srpska teniserka je vratila energiju u pauzi, prestala je da greši, da pogađa mreže i aute, a da lopticu šalje tamo gde joj je i mesto.

Mic po mic četiri gema kasnije videli smo spektakularan povratak Olge Danilović, da bi osvojila i dodatna dva i sa 6:2, 7:5 eliminisala protivnicu i plasirala se u treće kolo Rolan Garosa posle 58 minuta igre.

Izgleda da joj baš prija veza za golmanom Atletika Janom Oblakom, koja je provaljena ovih dana, a koju nje naša teniserka potvrdila.