KRAJ: Olga dobila meč za infarkt i plasirala se u osminu finala Rolan Garosa!

TREĆI SET

Taj-brejk

7:6 - KRAJ! Olga Danilović je u osmini finala Rolan Garosa!

6:6 (7:8) - Nikako srpska teniserka ne uspeva da dođe do kompletnog preokreta... Nastavlja se nestvarna teniska predstava u trećem kolu Rolan Garosa.

6:6 (5:6) - Uspeva Olga Danilović da vrati dva mini brejka Done Vekić. Sada će ona imati dva servisa...

6:6 (2:6) - Dona Vekić ima četiri poena prednosti u taj-brejku.

6:6 (2:4) - Uspeva Olga da vrati mini brejk, ali odmah Dona pravi nova dva... Hrvatska teniserka će sada imati servis.

6:6 (0:2) - Nije dobro počeo taj-brejk, Dona Vekić uspeva da napravi mini brejk odmah na startu.

6:6 - Totalno ludilo! Uspeva Olga ponovo da vrati brejk, pitanje pobednice pašće u taj-brejku trećeg seta!

5:6 - Neverovatno... Danilovićeva ponovo gubi svoj servis, a hrvatska teniserka će imati priliku da posao privede kraju.

5:5 - NEMA PREDAJE! Olga Danilović uzvraća istom merom Doni Vekić i vraća brejk! Ponovo smo na početku...

4:5 - Šteta! Dona Vekić ponovo dolazi do brejka i sada će servirati za plasman u osminu finala Rolan Garosa!

4:4 - Nastavlja se ludnica na meču Danilovićeve i Vekićeve! Sada je srpska teniserka imala šansu da oduzme servis svojoj rivakli, ali je Hrvatica uspela da se izvuče iz teške situacije.

4:3 - Ponovo je Olga bila prinuđena da spašava brejk lopte i još jednom je u toj misliji bila uspešna!

3:3 - Tako jeeeeeeee! Uspeva Olga Danilović da vrati brejk i to bez izgubljenog poena na servis protivnice! Ponovo je sve otvoreno u trećem setu!

2:3 - Dobro je... Srpska teniserka je uspela da preživi svoj servis gem iako se suočila sa četiri brejk-lopte. Nije uspela Vekićeva da napravi ključan korak ka pobedi!

1:3 - Nije uspela Olga Danilović da vrati brejk, nastavlja se velika borba u odlučujućem setu.

1:2 - Prekida srpska teniserka seriju Done Vekić i dolazi do prvog gema u trećem setu.

0:2 - Imala je Olga Danilović dve brejk šanse, ali je Vekićeva uspela da se izvuče iz teške situacije.

0:1 - Pravi Dona Vekić brejk na startu trećeg seta, nije počelo onako kako je Olga želela.

DRUGI SET

7:5 - BRAVO! Olga je osvojila drugi set i potpuno se vratila u meč protiv Done Vekić!

6:5 - Ponovo će Dona Vekić servirati za ostanak u drugom setu! Olga Danilović još jednom je bez problema rešila svoj servis gem.

5:5 - Šteta... Olga Danilović je propustila tri set-lopte! Bila je Dona Vekić  na pragu gubitka drugog seta, ali je srpska teniserka dve loptice poslala u aut i omogućila rivalki da se vrati.

5:4 - Srpska teniserka u narednom gemu će imati šansu da poravna rezultat u setovima pošto je bez problema došla do vođstva.

4:4 - Odgovara istom merom Dona Vekić.

4:3 - Delovalo je da će Olga rutinski doći do novog vođstva, ali se Dona vratila u gem i zakuvala situaciju. Ipak, srpska teniserka uspela je da se odbrani i povede.

3:3 - Nikakvu šansu Dona Vekić ne daje Olgi Danilović... Srpska teniserka još uvek ne uspeva da dođe do brejka.

3:2 - BRAVO! Srpska teniserka uspeva da sačuva brejk šanse koje je imala Dona Vekić! Veoma bitan momenat meča budući da je Hrvatica imala priliku da praktično reši pitanje pobednice.

2:2 - Igra se u ovim momentima gem za gem, nema prilika za brejk.

2:1 - Pronašla je srpska teniserka kakav-takav tempo na startu drugog seta! Vekićeva još jednom nije bila ni blizu da dođe do šansi za brejk.

1:1 - Uzvraća Dona Vekić istom merom, nije Danilovićeva imala nikakvu šansu da napravi brejk.

1:0 - Napokon prvi gem za srpsku teniserku! Olga uspeva da reši servis gem u svoju korist i povede na startu drugog seta.

PRVI SET

0:6 - Katastrofa! Treći brejk, a potom i potvrda istog! Raspala se igra Olge Danilović na startu trećeg kola!

0:4 - Nastavlja se serija Done Vekić na startu meča, hrvatska teniserka potvrđuje i drugi brejk.

0:3 - Gore nije moglo! Hrvatska teniserka dolazi do novog brejka i sada ima otvoren put ka osvajanju prvog seta.

0:2 - Potvrdila je Dona Vekić brejk prednosti iako je Olga Danilović imala šansu da odmah uzvrati rivalki.

0:1 - Loš početak za srpsku teniserku... Imala je Danilovićeva gem šansu, ali je sa dva užasna servisa omogućila Doni Vekić da se vrati u gem, a potom i dođe do ranog brejka.

Prva na servisu je Olga Danilović!

Pre meča

11:03 - Meč uskoro počinje...

10:49 - Dobra vest za Olgu Danilović, iako iznad Pariza ima oblaka, kiše nema, a vremenska prognoza je daleko bolja od jučerašnje i očekuje se da današnji program ne bude prekidan zbog padavina.

10:42 - Duel u Parizu između Danilovićeve i Vekićeve prvi je okršaj dve teniserke ikada.

10:36 - Olga Danilović je pre manje od 24 časa u drugom kolu grend slema u Parizu nakon velikog preokreta savladala Danijel Kolins. Organizatori Rolan Garosa nisu imali mnogo razumevanja budući da srpska teniserka na teren izlazi u prvom terminu danas.

10:30 - Dobro došli na lajv prenos meča trećeg kola Rolan Garosa između Olge Danilović i Done Vekić. Sve detalje iz ovog duela uživo možete pratiti uz portal Informer.rs!