13.06.2024.

15:49

Bravo, devojko! Krunićeva bolja od pete teniserke sveta!

Vrlo brzo je Srpkinja pokazala Amerikanki da će joj biti mnogo teže nego što se u prvi mah činilo.

Neverovatan susret trajao je dva sata i 47 minuta, a Krunićeva je fantastično odolevala naletima pete teniserke sveta.

Aleksandra Krunić

Ogromna borba viđena je već u prvom setu. Odlične su obe igračice bile na svoj servis, pa je svaka brejk šansa bila zlata vredna.

Uspela je Aleksandra sa 7:6 da prelomi u svoju korist i da u sjajnom naletu nastavi meč. Nažalost, hladan tuš je razbudio Pegulu koja je istim rezultatom uspela da izjednači na 1:1 i zakaže pravi rat u odlučujućem setu.

Srpska teniserka se nije uznemirila, ostala je pribrana, verovala u svoju igru i nastavila da pogađa neverovatne udarce.