
SCREENSHOT TV PRVA
EVO KO ĆE ZAMENITI JOVANU I SRĐANA! On će od sada voditi JUTARNJI PROGRAM (FOTO)
Ugrabio šansu!
Filip Čukanović već danas je preuzeo voditeljsku palicu od Jovane Joksimović i Srđana Predojevića koji su juče dali otkaz na Prvoj upravo zbog mladog voditelja.



Navodno, poznati tandem je odlučio da prekine saradnju sa ovom medijskom kućom zbog toga što je menadžment televizije tražio da upravo on vodi emisiju petkom, sa čim se oni nisu složili, pa su tražili otpreminu i sporazumni raskid.
Printscreen
Čelici TV Prva su bili veoma zadovoljni rejtingom i šerom kada je Filip Čukanović bio domaćin emisije "Jutro na Prvoj" tokom leta. Zato su bili rešeni da mu daju šansu da još jedan radni dan provede sa gledaocima.
Filip je baš danas vodio program, a potom se oglasio i na Instagramu. Postavio je fotografiju iz studija i kratko poručio:


- Tu smo! Dan za osmehe - napisao je voditelj.
BONUS VIDEO
STIŽE NAM ŠEĆERNI VIKEND! Počinju - Najslađi ukusi Beograda!
Pošaljite nam vest, fotografiju ili snimak na 0648482459
Pratite nas na društvenim mrežama
PROČITAJTE JOŠ
-
informer.rs | Utorak, 15. 09. 2020.
Rajko
18.09.2020. 15:00
Bogu hvala kad otraše ovo dvoje.. da ih više ne gledamo kako se keze i krevelje svako jutro..
Savs
18.09.2020. 15:33
A iskreno, i jovana i ovaj sa njom su strašno antipatični...