26.09.2020

19:14

(VIDEO) PLES PO KIŠI DEKIJEVIH RATNIKA! Zvezda deklasirala Mladost pred ključnu bitku za Ligu Evrope!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u gostima ekipu Mladosti iz Lučana sa 4:0 u devetom kolu Superlige Srbije

Mladost je odlično ušla u ovaj meč i čvrsto parirala crveno-belima. Mučili su se igrači Zvezde da dođu do šanse za gol sve do 37. minuta kada je sajni Nikolić probio po levoj strani, a Gavrić nakon dodavanja matirao Zečevića.

Od tog trenutka pa sve do kraja meča, Zvezda je stvorila ogroman broj prililka i bila dominatna na terenu. U strelce su se još upisali i Katai, zatim Falćineli i Pankov, za konačnih 4:0 pred put Zvezde u Jermeniju na noge Araratu u direktnoj borbi za plasman u Ligu Evrope (četvrtak 16 časova)

SERIJA A! Ko zna zna! Atalanta i u novoj sezoni nastavila da sipa golove sa svih strana!

Mladost Lučani - Crvena zvezda 0:4

(Gavrić 37, Katai 54, Falćineli 56, Pankov 70)

Stadion: Mladosti   Sudija: Milan Ilić

Mladost: Zečević – P. Jovanović, Šatara, Mićević (Milošević 46), Cvetković (Perović 76)– Ješić, Krajišnik, Radivojević, Babić (Odita 46) – L.Jovanović, Bojović (Kos 89).

Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Pankov (Eraković 75), Degenek, Rodić (Gobeljić 53)– Petrović (Kanga 53) - Nikolić, Katai, Ivanić, Gavrić – Falčineli (Pavkov 75)

90. minut - KRAJ! Nije bilo zaustavnog vremena!

84. minut - Sam finiš meča u Lučanima, Zvezda rutinski čuva prednost i čeka kraj meča!

80. minut - Pokušaj Bojovića glavom, ali nema promene rezultata!

76. minut - Pavkov menja Falćinelija!

70. minut - 4:0 za Crvenu zvezdu, Kanga pogađa iz slobodnog udarca, pošto je na putu do gola lopta zakačila Krajišnika i skrenula je u mrežu!

62. minut - Pokušava i Degenk iz daljine, siguran Zečević!

59. minut - Pripretio je i Gajić. Šutirao je desni bek Zvezde iskosa sa desne strane, ali je Zečević bio siguran na prvoj stativi!

56. minut - Samo dva minuta kasnije Falćineli postiže i treći gol za Zvezdu! Centrirao je Kanga, a Italija glavom smestio loptu u mrežu! Nedugo zatim usledio je i vatromet koji su Delije spremile kao iznenađenje svojim miljenicima!

54. minut - 2:0 vodi Crvena zvezda! Prvo je Falćineli šutirao, a nakon odbrane Zečevića Katai postiže i drugi gol na meču za crveno-bele!

53. minut - Kanga menja Njegoša Petrovića, dok je Marko Gobeljić u igru umesto Milana Rodića!

48. minut - Katai nakon sjajnog prodora preti udarcem iz daljine. Zamalo je bio neprecizan!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45. minut - Igraće se još jedan minut u prvom delu!

43. minut - Sam finiš prvog dela u Lučanima. Zvezda vodi!

37. minut - Goool! Gavrić trese mrežu nakon asistencije Nikolića! 1:0 za Zvezdu!

35. minut - Solidan pokušaj iz slobodnog udarca Aleksandar Kataija, međutim, lopta odlazi pored stative!

30. minut - I dalje bez prave prilike za gol! Mladost deluje zaista čvrsto kako u sredini tako i u poslednjoj liniji tima.

22. minut - Jak pljusak pada u Lučanima u trenucima.

20. minut - Dobar napad Mladosti, ali Radivojević ne stiže da na vreme uputi centaršut! Lopta je na kraju otišla u gol aut.

12. minut - Na drugoj strani nesiguran Borjan nakon istrčavanja, ali nema promene rezultata.

11. minut - Dugo je trajao napad crveno-belih, koji je završio Milan Gajić, a Zečević odbio loptu u aut!

8. minut - Nekoliko đestokih duela na sredini terena, igra se dosta jako!

4. minut - Slobodan uadarc za Crvenu zvezdu, ali loše je katai centrirao. Zatim je Gavrić "tukao" iz daljine, nema promene rezultata!

3. minut - Ofanzivno je ušla ekipa Mladosti u ovaj meč! Pršti odmah od starta!