13.12.2020

18:54 >> 18:55

(VIDEO) ZVEZDINA RUTINA! Više od 670 minuta bez primljenog gola, crveno-beli "preslišali" Bačku!

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u 18. kolu Linglong SUperlige pošto su na svom terenu pobedili Bačku sa 2:0 (0:0)

Suvi kvalitet i odrađivanje posla, baš tako može da se opiše večerašnja Zvezdina predstava, taman toliko koliko je dosta da se serija od 580 minuta bez primljenog gola nastavi, a da se u isto vreme upiše nova pobeda u sezoni - 2:0!

Sjajno su crveno-beli otvorili meč, već u uvodnim minutima meča bilo je dobrih prilika za gol, ali je golman Bačke, Milojević sjajno reagovao tokom prvih 45 minuta.

Na startu drugog dela igre, tek što su krenuli sa centra igrači Zvezde su postigli gol i poveli. Ben je pokušao Milojevič ponovo odbranio, ali je Ivanić pokupio odbitak i načeo mrežu rivala.

Deset minuta kasnije, Nikolić je dobio sjajnu loptu od Rodića, Milojević je ponovo upisao sjajnu paradu, ali je Falćineli bio na pravom mestu i sproveo loptu u mrežu za 2:0!

Crvena zvezda - Bačka 2:0 (0:0)

Strelci: Ivanić 46, Falćineli 56

Stadion Rajko Mitić           Sudija: Dragan Čolović

Crvena zvezda: Popović - Gobeljić, Pankov, Milunović, Rodić - Sanogo, Petrović - Ben, Nikolić, Ivanić - Falćineli
Trener: Dejan Stanković

Bačka: Milojević - Parađina, Rađen, Zdravković, Mijatović - Eskić, Škorić, Gavrić - Ratković, Stojanović, Pisačić
Trener: Goran Milojević

Тok meča

Drugo poluvreme

UTAKMICA JE GOTOVA!

89. minut - Pokušao je Boaći da uposli Pavkova u petercu, Rađen ga je gurnuo sa leđa, ali je sudija Čolović samo odmahnuo rukom.

83. minut - Dobra šansa za Aleksu Vukanovića, ali je loše zahvatio loptu Zvezdin napadač!

77. minut - Poslednja izmena za Dejan Stankovića, van terena ide Falićineli, a na njegovo mesto dolazi Milan Pavkov.

73. minut - Bačka sve ofanzivnija, ali bez konkretnog učinka!

67. minut - Izlaze Milan Rodić i El Fardu Ben, na terenu su Eraković i Vukanović.

65. minut - Nova šansa za Crvenu zvezdu, Ben je izveo 16. korner na ovom meču, Boaćije pokušao na drugoj stativi, ali je lopta zakačila spoljni deo mreže!

61. minut - Opsada gola Bačke, redom su pokušavali Milunović, Ben, NIkolić, ali je odbrana gostiju odolela!

56. minut - GOOOOOOOOOL! Falćineli duplira prednost Crvene zvezde! Kombinovali su Nikolić i Rodić, pokušao je udarcem sa desetak metara Nikolić, golma Milojević je dobro odreagovao, ali je odbitak u mrežu "prikucao" Falćineli!

52. minut - Nezgodan udarac u lice Bena, Eskić je bio nepažljiv.

50. minut - Na poluvremenu dvostruka izmena u redovima Crvene zvezdem izašli su Gobeljić i Petrović, a na terenu su Gajić i Boaći.

48. minut - Još jedna velika šansa za Zvezdu, Falćineli je uposlio Ivanića, ali je ovaj levom šutirao daleko pored gola.

46. minut - GOOOOOOL! Vodi Crvena zvezda! Ponovo je Milojević odbranio pokušaj Rodića, ali je Ivanić uspeo da "ugura" loptu u gol! Sjajno su crveno-beli otvorili drugo poluvreme!

Prvo poluvreme

45. minut - Gotovo je prvo poluvreme! Mnogo prilika, ali golova nema!

42. minut - Sjajan pokušaj Falćinelija, ali sjajna odbrana Milojevića, ostaje 0:0!

36. minut - Dobar pokušaj El Fardu Bena iz slobodnog udarca, ali je ofanzivac Zvezde pogodio Ratkovića u živom zidu.

29. minut - Pokušali su Rodić i Ivanić da kombinuju po levoj strani, od svega samo deseti korner za crveno-bele.

25. minut - Najbolja prilika za Bačku u dosadašnjem delu meča, pokušao je Pisačić imao je poteškoća Popović da odreaguje, te će gosti imati korner.

22. minut - Ponovo korner za Crvenu zvezdu i ponovo Milunović, ovoga puta nogom, biće i deveti udarac iz ugla za domaćina!

19. minut - Treći put Milunović preti golmanu Milojeviću, ali je golman Bačke za sada na nivou!

18. minut - Najbolja prilika do sada za Crvenu zvezdu, ubacio je Ben loptu na peterac, a Rađen je trapavo odreagovao i pogodio stativu, korner za crveno-bele!

16. minut - Oslobodila se Bačka pritiska u poslednjih nekoliko minuta i Stojanović je odmah pripretio Popoviću, ali je lopta otišla pored gola!

10. minut - Novi korner i ponovo šansa, Ben je pogodio Milunovića, ali lopta odlazi tik iznad prečke!

8. minut - Još jedna velika prilika za Zvezdu, lopta je stigla do Ivanića na drugoj stativi, ali je golman Milojević dobro reagovao. Posle kornera nova opasnost, Milunović je pokušao glavom, ipak, lopta je otišla preko gola!

6. minut - Srušio je Mijatović Bena na ivici šesnaesterca, slobodan udarac za Crvenu zvezdu!

2. minut - Velika gužva u petercu Bačke, pokušao je Milunović, ali je njegov šut izblokiran!

1. minut - Utakmica je počela! Odmah na startu opasnost po golmana Bačke, šutirao je Petrović, biće korner!

16:30 - Dobro došli na lajv prenos utakmice 18. kola Linglong Superlige Srbije između Crvene zvezde i Bačke. Sve detalje sa ovog meča možete pratiti uz portal informer.rs!