29.07.2022

20:08

FESTIVAL GOLOVA NA MARAKANI! Zvezda pregazila Radnik, ŠEST POGODAKA U MREŽI EKIPE IZ SURDULICE!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedilis u Radnik iz Surdulice rezultatom 6:0 u meču 4. kola Superlige Srbije

Bio je ovo do sada najdominatniji performans crveno-belih ove sezone, briljirali apsolutno svi igrači.

Prvi gol je pao u 11. minutu, Pešić je odlčno proigrao Ivanića koji je zatresao mrežu protivničkog tima.

Do kraja prvog poluvremena, Zvezda je nizala šanse, redale su se prilike ispred golmana Ranđelovića, ali lopta nije htela u gol.

Zato je u drugom poluvremenu bio pravi festival pogodaka, crveno-beli su briljirali ispred gola Radničkog.

U 63. minut KIngsi Kangva je postigao evrogol sa 20. metara, a zatim je posle šuta isto igrač i odbijanja lopte od stativu bio precizan Aleksandar Katai u 70. minutu.

Ivanić je u 75. minutu centrirao Pavkovu koji je zatresao mrežu glavom za 4:0. Za 5:0 je bio precizan Kanga sa bele tačke, dok je konačan  rezultat postavi Bukari na asitenciju Pavkova u 84. minutu.

Zvezda je na prvom mestu posle ove pobede i ima sedam bodova više od "večitog rivala" Partizana.

Crvena zvezda-Radnik Surdulica 6:0

Golvovi- Ivanić (11), Kangva (63), Katai (70), Pavkov (75), Kanga (83)

Stadion: "Rajko Mitić"

Sudija: M. Delibašić

Golovi: Mirko Ivanić (11)

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Milunović, Dragović, Rodić - Kanga, Kangva - Mitrović, Ivanić, Katai - Pešić.

Radnik: : Ranđelović - Hodžić, Ignjatović, Jokić, Stojanović –Oreščanin, Medić – Bogdanovski, Babić, Spasić – Bogdanović.

KRAJ UTAKMICE

84. minut - Osman Bukari se sjajno snašao posle asistencije Pavkvova i postiga gol

82. minut - Precizan Kanga sa bele tačke (5:0)

81. minut - Penal za Crvenu zvezdu. Hodžić je faulira Bukarija

75. minut - Odlično je centrirao Ivanić Pavkovu koji je postigao gol

70. minut - Šut iz daljine Kanvge, lopta se zatim odbila od stativu do Aleksandra Katija koji je postigao pogodak.

67. minut - Ivanić šutira pravo u Ranđelovića

63. minut - Izvaredan pogodak Kingsa Kangve. Fudbaler Crvene zvezde je uputio snažan šut sa 20 metara i vrlo efektno pogodio

59. minut - Nova velika šansa za Kataija, ipak ofsajd

57. minut - Bio je u prilici Pešić, ali samo korner

51. minut - Ponovo pogađa prečku Alekasandar Katai

46. minut - Počelo je drugo poluvrmee

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

44. minut - Aleksandar Katari pogađa prečku, zatim je lopta pogodila Kangvu u glavu, ali je lopta otišla pored gola

37. minut - Odlična odbrana Milana Borjana

30. minut - Odličan pokušaj Kataija, ali brani Ranđelović

24. minut - Igra je Pešić rukom u šesnaestercu Radnika

21. minut - Rodićev ubačaj je zakačio Hodžića, treći korner za Crvenu zvezdu

Tekst potpisa

16. minut - Korner za Crvenu zvezdu

11. minut - Odlična šansa Crvene zvezde, Pešić je proigrao Ivanića koji je postigao gol, sudija dosudio ofsjad, ali posle VAR odluke, gol je priznat

8. minut - Lekari su dotrćali na teren kako bi pružili pomoć Milanu Borjanu posle nezgodnog duela

4. minut - Prva ozbiljnija šansa na meču za Crvenu zvezdu

1. minut - Utakmica je počela

20.45 -Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Radnik u četvrtom kolu Superlige Srbije (21), ali je u jednom trenutku ceo stadion ostao bez struje

Naime, svi reflektori su odjednom prestali da rade, pa su organizatori utakmice činili sve da vrate stvari pod kontrolu!

Ekspresnom reakcijom nadležnih na stadionu "Rajko Mitić", reflektori su ponovo zasijali i treba očekivati da meč sa Surduličanima počne.

20.00 - Dobrodošli na naš blog posveće meču između Crvene zvezde i Radnika iz Surdulice

Vesić rekao sjajne vesti: Do kraja godine i Požarevac na auto-putu, ceo Dunavski koridor do septembra 2025. – godinu i po pre roka

Na prvoj deonici Dunavskog koridora završeni su radovi u levoj traci, u smeru od auto-puta E75 ka Požarevcu, na koju se prebacuje saobraćaj, kako bi se rekonstruisala i desna traka tako da će prvih 21 kilometar brze saobraćajnice od auto - puta do Požarevca biti završeno i pušteno u saobraćaj do kraja godine, izjavio je ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić.