Public

18:32 Fudbal 0

informer.rs | 23. 04. 2016.

TEŽAK PORAZ JOKANOVIĆA! Fulam kod kuće izgubio od Notingema

Ekipa Fulama koju predvodi s klupe naš trener Slaviša Jokanović doživela je težak poraz kod kuće od Notingem Foresta - 3:1

Golovima Tešea u 23. i Lanzburija iz penala u 44. minutu gosti su vodili 2:0 na poluvremenu. Smit je pogotkom u 62. minutu vratio nadu navijačima Fulama, ali je novim pogotkom Lanzburi stavio tačku na utakmicu (70. minut).

Fulam je posle ovog poraza pao na 21. mesto i prvi je iznad crte za ispadanje, ali na njegovu sreću, matematički je obezbedio opstanak u Čempionšipu.

Do kraja sezone ostala su još dva kola. Barnli, Midlsbro i Brajton imaju po 87 bodova i bore se za dva mesta koja direktno vode u Premijer ligu, dok su iz lige ispali Milton Kins, Čarlton i Bolton.