15.09.2016

23:15

(VIDEO) LIGA EVROPE: Inter se obrukao, Tadić slavio, Nastasić bolji od Balotelija!

Inter je katastrofalno počeo takmičenje u Ligi Evrope pošto je poražen 2:0 u Milanu od Hapoel Ber Ševa, na svom terenu je kiksnuo i Panatinaikos, Ajaks je dobio meč u Atini 2:1, dok je Sautempton sa 3:0 dobio Spartu iz Praga

Sautempton je trijumfovao golovima Čarlija Ostina koji je već u petom minutu načeo goste sa "kreča" i Rodrigeza. Postigao je potom Ostin još jedan pogodak, ali je on poništen zbog nedozvoljene pozicije,ipak, samo par minuta nakon toga, Ostin postiže svoj drugi gol za 2:0 u 27. minutu, a konačan rezultat postavio je Rodrigez u 92. minutu.

Inter se obrukao na svom terenu, poražen je 2:0 od Hapoel Ber Ševa. Migel Vitor je postigao gol u 54. minutu za vođstvo gostiju. Tu nije bilo kraja mukama domaćih pošto su gosti ponovo zatresli mrežu u 69. minutu, strelac je bio Buzagla iz slobodnog udarca.

U duelu Nastasića i Balotelija, bolja je bila ekipa srpskog internacionalca. Šalke je pobednički gol postigao u 75. minutu,  Rahman je bio precizan na asistenciju Maksa Mejera za konačnih 1:0.

Panatinaikos je u Atini pao pred Ajaksom - 2:1. Poveli su domaći golom Berga, a izjednačio je fudbaler Bertran Traore, dok je preokret gostima doneo Ridevald golom u 67. minutu. Viđena su u Atini i tri crvena kartona. Ivanov je drugi žuti karton dobio u 69, a Vakaso u 92, Zijeh u redovima "kopljanika" pocrveneo u 79.

(VIDEO) LIGA EVROPE: Fejenord srušio Junajted, Makabi vodio 3:0, pa Rajković "popio" četiri komada