20.10.2018

18:21

(VIDEO) VANJA, ŠTA TI BI? Milinković-Savić zaradio dva glupa žuta kartona u jednom minutu!

SPAL je pobedio Romu u Rimu 2:0, a sudija Paireto isključio je golmana Spala, Vanju Milinkovića Savića

Na golu gostiju prvi put ove sezone je bio naš Vanja Milinković-Savić. Obavljao je odličan posao do 75. minuta.

Prvo je dobio  žuti karton zbog zadržavanja lopte, a onda je posle te odluke sudije besno bacio loptu i dmahnuo rukom. Posle konsultacija sa pomoćnicima, arbitar mu je pokazao još jedan žuti karton i za Milinković-Savića je ova utakmica bila završena.

Srpski golman je bio u neverici, ali je morao da sa pomiri sa odlukom i ode u svlačionicu.