09.12.2018

18:16

(VIDEO) PRIMERA: Real na jedvite jade sačuvao minimalac protiv najgoreg tima

Fudbaleri madridskog Reala su slavili u 15. kolu španske Primere protiv Ueske koju su pobedili rezultatom 1:0, jedini strelac bio je Geret Bejl

Poveli su gosti već u osmom minutu pogotkom Gereta Bejla, pa su navijači Reala bez sumnje pomislili da će njihovi ljubimci nanetu katastrofu nejakom domaćinu.

Međutim, nije bilo tako. Madriđani su u nastavku delovali vrlo bledo, u finišu se ozbiljno drhtali i strahovali za pobedu. Ueska je imala nekoliko solidnih prilika da poravna rezultat. Bejl je tek u 70. minutu opet zapretio domaćinu, ali je odlični Aleksandar Jovanović vrlo dobro intervenisao i sprečio Velšanina da postigne drugi gol na utakmici.

U trećem minutu nadoknade, Kurtoa u poslednjem trenutku poslao loptu u korner, pa je Real sačuvao minimalac i odneo kući tri boda i pored vrlo loše partije.

PRIMERA

15. kolo

Eibar - Levante 4:4 (1:2)
(Enrih 8, Eskalante 57, Čarls 61pen, 65 - Morales 9, Rober 25, Tono 75, Majoral 92)

Viljareal - Selta  2:3 (0:1)
(Baka 83, 87 - Mendez 44, Jokuslu 49, Gomez 51)

Espanjol - Barselona  0:4 (0:3)
(Mesi 17, 65, Dembele 26, Suarez 45)

Leganes - Hetafe 1:1 (0:1)
(Nijom 64 - Kabrera 39)

Tabela

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.