Reuters

21:19 Fudbal 0

informer.rs | 12. 01. 2019.

(VIDEO) VILIJAM EVROGOLOM SRUŠIO NJUKASL! Čelsi slavio majstorijom Brazilca

Pravi šou izveo je fudbaler Čelsija Vilijam u 57. minutu i postigao evrogol koji je doneo pobedu "plavcima" protiv Njukasla 2:1 na "Samford bridžu"

Čelsi je poveo u ranoj fazi utakmice kada je Pedro u devetom minutu doneo vođstvo na asistenciju Davida Luiza, ali se gosti nisu predavali i do poluvremena su preko Klarka u 40. minutu stigli do izjednačenja.

U nastavku pravi dar-mar u odbrani Njukasla napravio je Azar koji se u maniru pravih "desetki" oslobodio čuvara i uposlio Vilijana koji je iskosa pogodio u gornji ugao Dubravkinog gola.

Ovom pobedom Čelsi je došao do 47 boda i četvrte pozicije na tabeli sa samo bodom razlike u odnosu na Totenhem, ali i mečom više.

Sa druge strane, Njukasl tone sve dublje. Trenutno je sa 18 bodova, jedinim manje od Kardifa, u zoni ispadanja