06.04.2019

18:10

(VIDEO) REAL JEDVA IZBEGAO BRUKU! Spasilac Benzema dva puta matirao Dmitrovića i sprečio senzaciju!

Fudbaleri Reala jedva na jedvite jade pobedili su u Madridu Eibar 2:1 nakon preokreta

U prvom poluvremenu utakmice Eibar je u 37. minutu uspeo da stigne do iznenađujućeg vođstva kada je Mark Kardona savladao nemoćnog Navasa. Ali, onda je na scenu stupio fantastični Karim Benzema i sa dva gola izrežirao trijumf Madriđana.

Francuz je zatresao mrežu Marka Dmitrovića već u devetom minutu, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda. Potom je početkom drugog poluvremena sudija Gonzales nakond odgledanog VAR opet poništio gol Benzeme.

Međutim, nije odustajao. U 59. minutu Benzema je konačno matirao Dmitrovića i poravnao rezultata, da bi onda usledio totalni preokret u 81. minutu igre kada je novim golom doneo čitav plen ekipi Zinedina Zidana.