14.04.2019

19:57

(VIDEO) PORAZ KAD MU VREME NIJE! "Srpski" Ajntraht poklekao, biće pakleno u borbi za Ligu šampiona!

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta poraženi su na svom terenu od Auzburga sa 3:1. Ekipa naših reprezentativaca nije mogla sa igračem manje da izađe na kraj protiv inspirisanih gostiju

Ovoga puta nije pomogao na Luka Jović. Sjajno je krenulo po domaći tim jer je Gonzalo Pjaćenca pogodio već u 14. minutu za prednost svog tima.

(VIDEO) NI 10 GODINA STARIJI IGRAČI NISU MOGLI DA GA ZAUSTAVE! Lalatović i Joveljić otkrili kako su izgledali Jovićevi počeci!

Međutim, odmah su gosti zaigrali mnogo organizovanije i do kraja poluvremena već su stigli do preokreta. Odlični Marko Ričer pogađao je u 31. i 45. minutu i totalno preokrenuo tok meča.

Želson Fernandes prilično je otežao posao domaćinu i praktično potpisao poraz. Dobio je drugi žuti karton početkom drugog dela i to su gosti umeli da kazne. Mikael Gregoršic u 84. minutu postavio je konačan rezultat i prilično zakomplikovao borbu za Ligu šampiona.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.