05.05.2019

18:15

(VIDEO) REAL PRESTAO DA SE BRUKA, Viljareal i dalje strepi!

Real Madrid je posle dva kiksa, dve vezane utakmice bez pobede u Primeri u 36. kolu pobedio Viljareal sa 3:2

Ništa to ne menja na tabeli što se Madriđana tiče, ostaju na trećem mestu sa 68 bodova, dok je Viljareal 15. sa 40,  ima pet više od Valjadolida, koji je prvi ispod crte i ima utakmicu manje.

Madriđani su goste načeli već u drugom minutu. Marijano je poslao pravi bombu sa ivice šesnaesterca. Ali samo devet minuta kasnije Moreno je uzvratio istom merom za 1:1.

Međutim, prerano su se poradovali gostujući navijači, da bi posle Hetafeal i Rajo Valjekana i oni mogli do iznenađenja. Valjeho je pret minuta pre kraja prvog dela meča vratio prednost Madriđanima, a već u četvrtom minutu igre u drugom delu utakmice bilo je 3:1.

Karvahal je odlilčno proigrao Marijana koji je drugim golom na utakmici povećao prednost Madriđana. U nastavku je Diaz prokockao šansu da donese domaćinu ubedljiviji trijumf, tačnije golman mu je odbranio odličan šut.

Poraz Viljareala ublažio je Kosta u četvrtom minutu sudijske nadoknade i postavio konačnih 3:2.

(VIDEO) DMITROVIĆ JE KRALJ! Srbin odbranio penal i sačuvao Eibar u eliti!

Real Madrid - Viljareal 3:2 (2:1)
(Marijano 2, 49, Valjeho 40 - Moreno 11, Kosta 90+4)

Valjadolid - Bilbao 1:0 (1:0)
(Rubio 21)

Ueska - Valensija 2:6 (0:5)
(Melero 66, Galar 90+2 - Vas 2, Rodrigo 16, 51, Mina 20, 33, Ečeita 40 a.g)

Sevilja - Leganes 0:3 (0:2)
(En Nesiri 8, Brajtvajt 20, Oskar 82)

Levante - Rajo Valjekano 4:1 (2:0)
(Kampanja 14, Vezo 43, Hason 86,  - Garsija 71)

Espanjol - Atletiko Madrid 3:0 (1:0)
(Godin 45ag, Iglesijas 52, 89pen)

Alaves - Sosijedad 0:1 (0:1)
(Vilijan Hoze 24)

Selta - Barselona 2:0 (0:0)
(Maksi Lopez Gomez 67, Jago Aspas 88pen)

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.