(VIDEO) PREOKRET ZA MIHU! Luda utakmica u Breši i velika pobeda Bolonje hrabrog srca!

ap photo

17:07 Fudbal 0

informer.rs | 15. 09. 2019.

Fudbaleri Bolonje ostvarili su veličanstvenu pobedu na gostovanju Breši 4:3 u trećem kolu italijanske Serije A, a koja je imala snažnu uvertiru u poruci Siniše Mihajlovića

Mihajlović nije bio u prilici da vodi meč zbog Breše zbog početka drugog ciklusa hemoterapije, ali je uoči duela poslao snažnu poruku, koja je očigledno uticala na igrače.

Breša je vodila sa velikih 2:0 stečenih zahvaljujući golovima Alfreda Donarume u 10. i 19. minutu, ali je Bolonju u život vratio Matija Bani u 36. minutu.

Domaći se nisu zaustavili do poluvremena pa su do trećeg gola stigli golom Andree Cistane tri minuta pre odlaska na odmor.

Klučni trenutak meča dogodio se u 48. minutu kada je Desena dobio drugi žuti karton vrativši Bolonju u život, a tim Siniše Mihajlovića je to uspeo da iskoristi pa je u roku od samo četiri minuta stizao do golova.

Palasio i Poli su već do 60. minuta doveli Bolonju do izjednačenja, a Orsolini je u 80. minutu dao gol za konačnu pobedu.

Podsetimo, Mihajlović je pre meča poslao snažnu poruku koja glasi:

Tražio je od nas da to bude 'očajnički' pristup, u smislu toga da tretiramo svaki minut kao poslednji, da se hrabro suprotstavimo rivalu, ali i iskoristimo kvalitet. Breša je jako solidan, ali tim sa jasnom strukturom, ne očekujemo iznenađenja - preneo je njegove reči asitent Emilio De Leo.

U preostalim mečevima, pobede su zabeležile ekipe SPAL-a, Atalante i Kaljarija. Atalanta je slavila na gostovanju Đenovi 2:1, Kaljari je odneo bodove iz Parme pobedom od 3:1, dok je Lacio neočekivano izgubio od SPAL-a u Ferari 2:1.