29.10.2019

21:40

(VIDEO) MADRIĐANI ZAKAZALI! Alaves zvukao bod protiv Atletika!

Fudbaleri Alavesa i Atletiko Madrida igrali su danas nerešeno 1:1 u prvoj utakmici 11. kola španske Primere

Atletiko Madrid poveo je golom Alvara Morate u 70. minutu, da bi samo dva minuta Korea propustio idealnu priliku da duplira prednost.

DIJEGO, ZABORAVIO SI NA RAJKOVIĆA! Simeone hvalio svog golmana: Najbolji je na svetu!

Pomašaj je s druge strane kaznio Lukas Peres sjajnim golom u 83. kada je šutem sa oko 19 metara desno iskosa savladao Jana Oblaka.

Atletiko je na deobi prvog mesta Primere sa 20 bodova, dok Alaves ima 12 i zauzima 13. mesto.