(VIDEO) MITROVIIIIĆ! Srbin OPET POCEPAO mrežu, ni legenda engleskog fudbalera mu ne može ništa!

reuters

22:37 Fudbal 0

informer.rs | 21. 02. 2020.

Vejn Runi i Aleksandar Mitrović obeležili meč između Derbija i Fulama koji je završen rezultatom 1:1

Runi je doneo svom timu vođstvo, ali je ipak poslednja bila srpskog napadača, koji je spasio fulam poraza.

ČUVAJTE SE, SRBIN ĆE TEK SAD DA GAZI! Mitrović: Mislim da mi ovo nije najbolja sezona u karijeri!

DRUGO LICE! Mitar otkrio koliko ga je ćerka promenila, ali i bez koje igre ne može da prođe veče!

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova. Prvi gol viđen je već na samom startu drugog poluvremena. Nakon što je Veghorn oboren u kaznenom prostoru rivala, trener-igrač Derbija Vejn Runi stavio je loptu na belu tačku.

Legenda Mančester junajteda popularnom "panenkom" je matirala golmana gostiju. Fulam je izjednačenje čekao 16. minuta.

Mitrović je pogodio za 1:1, a bio je to njegov 22. gol u sezoni i najbolji je strelac lige. Tokom jednog dugog napada Fulama golgeter reprezentacije Srbije sve vreme je čekao da mu neko pošalje upotrebljivu loptu, a to se desilo nakon što je ona došla do Kamare.On je odlično centrirao, a lopta je "sela" Mitroviću na nogu, koji je bio izuzento precizan za izjednačenje i konačan rezultat 1:1.