25.10.2020

16:27 >> 17:07

(VIDEO) PALA MU ROLETNA! Le Talek kramponima na međunožje protivnika! Dobio direktan crveni karton

Bivši fudbaler Crvene zvezde Damijen Le Talek isključen je u završnici prvog poluvremena utakmice između Monpeljea i Remsa

Francuz je u 42. minutu fauliran, ali je u padu iznervirano u međunožje šutnuo rivala, pa sudiji Viliju Delažou nije preostalo ništa drugo, osim da mu pokaže direktan crveni karton.

U tom trenutku je Monpelje već imao igrača manje, jer je u sedmom minutu hilton dobio crveni karton, a na semaforu je pisalo 3:0 za goste čiji gol čuva Predrag Rajković.

Na kraju utakmica je završena pobedom Remsa od 4:0 što je Rajkoviću bio prvi meč u sezoni na kom nije vadio loptu iz mreže.