Autor: Informer/Beta

07.11.2020

23:20

(VIDEO) MISLILI STE DA JE NEMOGUĆE! Primera ima novog lidera, a to nisu ni Real, ni Barselona

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na svom terenu Kadiz sa 4:0, u utakmici devetog kola španskog prvenstva

Atletiko je poveo u osmom minutu kada je strelac bio Žoao Feliks, a prednost je udvostručio Markos Ljorente u 22. minutu. Treći gol postigao je Luis Suares golom u 51. minutu, a konačan rezultat postavio je Feliks svojim drugim golom na meču u 90. minutu.

Srpski napadač Ivan Šaponjić je ceo meč odgledao sa klupe za rezerve. Sa druge strane, priliku nije dobio još jedan bivši fudbaler Partizana Filip Malbašić.

Atletiko je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu, ukupno petu u ligi i popeo se na vrh tabele sa 17 bodova iz sedam utakmica. Isti broj bodova ima i prvoplasirani Real Sosijedad, ali iz osam utakmica.

Ekipa Dijega Simeonea jedina je neporažena ove sezone u Primeri.

Kadiz je odigrao devet mečeva i šesti je na tabeli sa 14 bodova.