17:35

(VIDEO) ZVEZDINA ŽELJA DONELA  POBEDU LEVERKUZENU! Hofenhajm ponovo kiksirao!

(VIDEO) ZVEZDINA ŽELJA DONELA POBEDU LEVERKUZENU! Hofenhajm ponovo kiksirao!

Hofenhajm bez pobede u Bundesligi, Bajern remizirao sa Verdero, Aleksandar Dragović doneo pobedu Leverkuzenu

Delovalo je da će Hofenhajm napokon pobediti u Bundesligi, ali je Kempf pokvario slavlje. Gubili su momci Sebastijana Henesa na kraju prvog poluvremena, ali je na krilima sjajnog Kramarića Hofenhajm uspeo da preokrene. Ipak, u 93. minutu Štutgart je izjednačio i odneo bod sa "Pre Zero Arene" 3:3 (1:2)!

Poveli su domaćini preko Baumgartnera, ali su Gonzalez i Vamangituka za svega deset minuta uspeli da preokrenu rezultat u korist Švaba!

Tek što je počelo drugo poluvreme Sesenjon donosi novo izjednačenje, a onda je Andrej Kramarić okrenuo rezultat na 3:2!

Uspeo je Štutgart u poslednjim momentima meča da izvuku bod u Zinshajmu, a gol je postigao Kempf!

Čini se da se Šalkeu smeši Bundesliga 2... Na "Venltins Areni" dočekan je Volfsburg, a "vukovi" su bez previše muke slavili sa 0:2 (0:2).

Poveli su gosti preko Veghorsta u 4. minutu, a Ksaver Šlager povećao je na 2:0 u 24.

Fantastičan meč na "Alijanc Areni" u Minhenu! Bajern je dočekao Verder Bremen, ali je tim sa severa Nemačke uspeo da odoli i odnese bod kući - 1:1(0:1)!
Poveli su gosti u poslednjem minutu prvog poluvremena preko Maksimilijana Egeštajna posle dobre asistencije Džoša Sardženta.

Ipak, u drugom poluvremenu razigrali su se Bavarci, pa je Kingsli Koman u 62. minutu izjednačio.

Poveo je Bajer Leverkuzen na gostovanju Arminiji u 27. minutu preko Leona Bejlija, ali je golman "aspirindžija" Hradecki postigao autogol u 47. minutu. Ipak, nova tri boda Leverkuzenu obezbedio je Aleksandar Dragović u 88. minutu!

Borusija Mehengadbah je apsolutni hit u Ligi šampiona, ali u domaćem prvenstvu im ne cvetaju ruže! Posle poraza od Bajer Leverkuzena u prošlom kolu, četa Marka Rozea sada je prosula pobedu protiv Augzburga i to u nadoknadi meča. Na "Borusija Parku" bilo je 1:1 (1:0).

Hofenhajm - Štutgart 3:3 (1:2)
/Baumhartner 16, Sesenjon 48, Kramarić 71p - Gonzalez 18, Vamanagituka 27, Kempf 92/

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.