29.11.2020

19:55

(VIDEO) PRED GOSTOVANJE ZVEZDI! Nastavljena agonija Hofenhajma

Fudbaleri Hofenhajma nisu uspeli da ostvare trijumf u Bundesligi uoči gostovanja Crvenoj zvezdi u Ligi Evrope. Oni su u gostima remizirali protiv Majnca rezultatom 1:1

Majnc je u prvom poluvremenu došao do vođstva golom Robina Kvajsona, ali je Hofenhajm do boda stigao pogotkom Ilasa Bebua u drugom delu.

Domaći tim je poveo u 33. minutu preko Kvajsona.

Ipak, bod gostima doneo je Bebu u 62. minutu.

Imao je Majnc priliku da dođe i do sva tri boda pošto je u poslednjih deset minuta Hofenhajm igrao sa igračem manje zbog crvenog kartona koji je dobio Denis Gajger.

Hofenhajm će na noge Crvenoj zvezdi u četvrtak stići u jako lošoj formi, pošto je na poslednjih šest utakmica Bundeslige osvojio samo dva boda. Ipak, u Ligi Evrope tim Sebastijana Henesa ima maksimalan učinak.