09.01.2021

23:00

REALOVO ZBOGOM TITULI! Madriđani u Pamploni osvojili samo bod!

Fudbaleri Real Madrida remizirali su sa Osasunom 0:0 u 18. kolu španse Primere

Imao je Real inicijativu, posed, prilike, ali gol je falio na gostovanju u Pamploni, na kraju mršavih 0:0 na meču Real Madrida sa Osasunom.

Postigao je Karim Benzema gol u 61. minut, ali je Francuz bio u ofsajdu, a isto se desilo i u 89. minutu kada je Toni Kros bio u nedozvoljenoj poziciji!

Ovim kiksom Madriđani su ostali sa bodom zaostatka u odnosu na Atletiko Madrid i sa tri utakmice više, te će "kraljevski klub" teško do titule ove sezone!