11.01.2021

20:59

TRIJUMF HETAFEA POSLE PREOKRETA! Nostalgičari će se raznežiti kad vide ime strelca prvog gola /VIDEO/

Fudbaleri Hetafea savladali su Elče u gostima rezultatom 3:1, u 18. kolu Primere

Domaći tim je poveo već u četvrtom minutu, a mrežu Hetafea je zatresao Raul Guti. To je definitivno ime koje sigurno sve ljubitelje fudbala asocira na tandem madridskog Reala s početka 21. veka.

Rezultat je poravnao Mark Kukurela dobrim udarcem glavom u 39. minutu.

Ključni detalj utakmice se dogodio u 52. minutu kada je vezista Elčea Ivan Markone zaradio drugi žuti karton.

Preokret Hetafeu je doneo Haime Mata u 69. minutu.

Konačan rezultat je četiri minuta pre kraja meča sa bele tačke postavio Anhel.

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović je odigrao prvih 65 minuta za ekipu Hetafea, a onda ga je zamenio Takefuša Kubo.