21.01.2021

21:52 >> 23:21

ATLETIKO SLAVIO POSLE PREOKRETA! Dmitrović dao gol Oblaku, pa primio dva od Suareza /VIDEO/

Madridski Atletiko je u poslednjoj utakmici 19. kola španske Primere savladao Eibar u gostima rezultatom 2:1 posle proekreta, ali će ovaj meč ostati upamćen po golu koji je postigao srpski golman Marko Dmitrović

Domaći tim je u 12. minutu dobio penal, a na zaprepašćenje svih loptu je na belu tačku namestio golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović, a potom ju je rutinski poslao u mrežu.

Srpski čuvar mreže je poslao loptu u jednu, a Jana Oblaka u drugu stranu i tako doneo prednost svom timu.

Pet minuta pre kraja prvog poluvremena je Luis Suarez uspeo da poravna rezultat.

Urugvajac je još jednom naterao Dmitrovića da vadi loptu iz mreže i to u 89. minutu kada je sa bele tačke "panjenkom" postavio konačan rezultat.