06.02.2021

23:03

GOLEADA NA OLD TRAFORDU! Sudija produžio četiri, a u petom minutu nadoknade Mančester ostao bez pobede /VIDEO/

Fudbaleri Mančester junajteda i Evertona remizirali su u 23. kolu Premijer lige

Utakmica je završena rezultatom 3:3, a domaći tim je u dva navrata ispustio vođstvo.

Ekipa Olea Gunara Solskjera je na poluvreme otišla sa dva gola prednosti, pošto su Edinson Kavani i Bruno Fernandeš u 24. i 45. minutu tresli mrežu Džordana Pikforda.

Za svega tri minuta početkom drugog poluvremena je Everton uspeo da poravna, golovima Abdulaja Dukurea i Hamesa Rodrigeza.

Novu prendost Junajtedu je doneo Skot Mektominej u 70. minutu utakmice.

Ipak, bod "karamelama" doneo je Dominik Kalvert-Luin pogotkom u petom minutu sudijske nadoknade.

Mančester junajted – Everton 3:3 (2:0)
Kavani 24, Fernandeš 45, Mektominej 70 - Dukure 49, Rodrigez 52, Kalvert-Luin 90+5

Standings provided by SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.