07.02.2021

18:19

PRIMERA! Valensija preživela Baskiju! /VIDEO/

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Valensije remizirali su u 22. kolu LaLige rezultatom 1:1 (1:0)

Poveo je Bilbao autogolom Giljamona u finišu prvog poluvremena. Uspela je Valensija da izjednačio preko Gabrijela u 66. minutu i osvoji bitan bod na teškom gostovaju u Baskiji - 1:1 (1:0).

Srpski fudbaler Uroš Račić odigrao je svih 90 minuta.

Ranije danas Real Sosijedad pobedio je na svom terenu Kadiz sa 4:1 (2:0). Dvostruki strelci bili su Mikel Ojarsabal iz penala u 26. minutu i pogotkom u 34. minutu i Aleksandar Isak, koji je golove postigao u 54. i 59. minutu.

Gostujući tim je od trećeg minuta nadoknade prvog poluvremena igrao sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Markos Mauro.