03.03.2021

22:49

KESI U 97. MINUTU SAČUVAO MILANOVU ČAST! Inter slavi REMI na San Siru! /VIDEO/

Fudbaleri Milana remizirali su na San Siru sa Udinezeom 1:1 (0:0)

Posustaje Milan u trci za Skudeto, a čini se da je večerašnji remi sa Udinezeom nagovestio da Rosoneri nemaju više snage za borbu sa Interom. Rodrigo Bekao je u 68. minutu savladao Đanluiđija Donarumu, ali je Frank Kesi sa penala u 97. minutu doneo bod svom timu.

Ekipa Kaljarija je upisala i drugu vezanu pobedu pošto su na svom terenu nadigrali Bolonju sa 1:0, jedini gol na meču postigao je Danijele Rugani u 19. minutu.

Atalanta je na svom terenu pregazila Krotone sa 5:1 (1:1)! Povela je Boginja iz Bergama preko Gosensa u 12. minutu, da bi Simi u 23. poravnao rezultat. U drugom poluvremenu usledio je pravi debakl za "fenjeraša" Palomino, Muriel, Iličić i Mirančuk pogađali su gol Krotonea.

Verona je u gostima savladala Benevento sa 3:0 (2:0). Strelci su bili Faraoni u 25. i Lazanja u 50. minut, dok je Fulon postigao autogol u 34.

Roma je pobedila Fiorentinu sa 2:1 (0:0), dok su Đenova i Sampdorija odigrali 1:1.