Autor: Beta

04.04.2021

17:27

TOTENHEM OPET PROSUO BODOVE! Šta se dešava sa Murinjovim timom?

​Fudbaleri Njukasla i Totenhema igrali su nerešeno 2:2, u 30. kolu Premijer lige.

Remi Totenhema protiv Njukasla nije bio baš očekivan...

Njukasl je poveo golom Žoelintona u 28. minutu, ali je Hari Kejn do poluvremena doneo preokret Totenhemu. Golove je dao u 30. i 34. minutu.

Njukasl je na svom stadionu ipak uspeo da osvoji bod, a izjednačujući pogodak u 86. minutu postigao je rezervista Džozef Vilok.

Totenhem je peti na tabeli sa 49 bodova, dok Njukasl ima 29 i na 17. je mestu u engleskom prvenstvu.