07.05.2021

23:41

NJUKASL DEMOLIRAO LESTER! "Lisice" se ponovo igraju sa Ligom šampiona!

Fudbaleri Njukasla pobedili su večeras na gostovanju ekipu Lestera sa 4:2, u meču 35. kola Premijer lige

Gosti su do vodstva došli preko Džoa Viloka u 22. minutu, a drugi gol u prvom poluvremenu postigao je Pol Damet glavom u 34. minutu.

U nastavku meča Kalum Vilson je postigao dva gola za Njukasl, u 65. i 74. minutu, da bi golove za Lester postigli Mark Olbrajton u 80. i Keleči Iheanačo u 87. minutu.

Na tabeli Premijer lige Lester je treći sa 63 boda, a Njukasl je na 13. mestu sa 39 bodova.

U sledećem kolu Premijer lige Lester gostuje Mančester junajtedu, dok Njukasl dočekuje Mančester siti.