15.05.2021

19:56

KAKAV MEČ! HAOS! PENALI, ISKLJUČENJA! RONALDO  MAŠIO, POGAĐAO,  JUVE NA KRAJU SLAVIO! Inter  SA IGRAČEM VIŠE nemoćan! /VIDEO

KAKAV MEČ! HAOS! PENALI, ISKLJUČENJA! RONALDO MAŠIO, POGAĐAO, JUVE NA KRAJU SLAVIO! Inter SA IGRAČEM VIŠE nemoćan! /VIDEO

U okviru 37. kola Serije A, Juventus je savladao novog šampiona Italije, Inter 3:2

Uzbudljiva utakmica viđena je u Torinu!

Bilo je svega, penala, crvenog kartona, ali na kraju je viđena pobeda Juventusa nad velikim rivalom!

Krenimo redom! Prvo je Kristijano Ronaldo propustio da dovede domaćina u vođstvo sa bele tačke u 24. minutu susreta! Ali se odmah snašao sjajni Portugalac, pa je na odbijenu loptu Handanovića, poslao loptu u mrežu!

Revanširao se Lukaku, takođe sa bele tačke u 35. minutu !

U 45+3 minuta Huan Kvardado je ponovo doveo Juventus u vođstvo!

Onda je u 55. minutu tim na cedilu ostavio Rodrigo Bentankur, kada je sudija poslao u svlačionicu!

I kada su već svi mislili da će Juventus izaći kao pobednik, nesrećni Kjelini je u 83. minutu postigao autogol i činilo se doneo remi Interu!

Ipak se Juventus uzdigao i u 88. minutu preko Kvardada došao do trijumfa u sjajnom meču!Ponovo sa bele tačke je postignut gol!

Pokušavao je Inter do kraja da anulira prednost domaćina, ali je na kraju pretrpeo poraz od velikog rivala!

U finišu je "pocrveneo" i Brozović u ekipi Intera!

Đenova - Atalanta 3:4 (0:3)

Šomurodov 48 i 84, Pandev 72 pen - Zapata 9, Malinovski 26, Gosens 43, Pašalić 52

Specija - Torino 4:1 (2:0)