23.09.2021

20:24

BRAĆA MILINKOVIĆ SAVIĆ PODELILI PLEN! Napoli BRUTALAN protiv Sampdorije! /VIDEO/

Tanjug

U okviru 5. kola Serije A, Napoli je u gostima deklasirao Sampdoriju sa 4:0 (2:0), dok je Torino remizirao sa Lacijom 1:1

U poprilično tvdom meču, delovalo je da Lacio neće uspeti kao gost da izvuče ni remi protiv Torina! Na pogodak se čekalo sve do 76. minuta kada je Pjaca uspeo da zatrese mrežu!

Sergej Milinković Savić i Saša Lukić su na klupi dočekali ovaj susret! Sergej je u Laciju zamenio Alberta na početku drugog poluvremena, a već u 59. je "požuteo", dok je Lukić za domaćina ušao u igru u 62. minutu meča! Vanja Milinković Savić je čitav meč proveo među stativama za Torino!

Evo kako je izgledao gol Marka Pjace:

A onda Ćiro Imobile donosi veliku radost nebesko plavima! Bio je precizan u 90+1 minutu sa bele tačke!Penal je dosuđen jer je jedan od igrača Torina rukom igrao u svom šesnaestercu!

Sa druge strane, Napoli caruje Italijom! Lider je ovaj tim i igra izvanredno ove sezone, što je na svojoj koži osetila i Sampdorija!

Osimen je postigao golove u 1o. i 50. minutu za svoj tim i najavio debakl domaćina!

Uspeli su u strelce da se upišu i Ruiz u 39. i Zielinski 20 minuta kasnije!

Dakle, Napoli je lider Serije A sa 15 osvojenih bodova, a u stopu ga prati Inter sa 13!