26.09.2021

19:20

ARSENAL UNIŠTIO TOTENHEM! Veliko buđenje TOBDŽIJA! /VIDEO/

Tanjug

Arsenal je u okviru 6. kola Premijer lige ubedljivo savladao Totenhem sa 3:1 (3:0)

Fenomenalan meč viđen je između velikih rivala Arsenala i Totenhema, a već u prvom poluvremenu domaćin je demolirao goste! Sjajni golovi, požrtvovanost i zaslužena pobeda domaćina!

Emil Smit Rouv je 12. minutu načeo tim Espirita Santa, nakon što je primio odličan pas i rutinski zatresao mrežu!

Već u 27. minutu bilo je 2:0 za Arsenal, a strelac je bio Obamejang!

Na novi pogodak se čekalo do 34. minuta susreta kada je Bukajo Saka brzo izašao u kontru jedan na jedan i lagano, iz blizine savladao golmana!

Umalo da prednost ublaži Kejn nakon pet minuta, ali lopta je prohujala pored stative!

Samo je ublažio poraz Son u 79. minutu susreta!

Neverica na licima navijača Totenhema, a neopisiva radost za one koji vole Arsenal! Konačno je proradio Artetin tim!

Nakon ovog meča, Arsenal je 10. sa devet bodova, koliko je sakupio i Totenhem, koji je na 11. poziciji Premijer lige!