03.10.2021

14:26

OTPISALI SU MIHU, ON ŽESTOKO UZVRATIO UDARAC! Bolonja pregazila Lacio! /VIDEO/

ap photo

Fudbaleri Bolonje pregazili su pred svojim navijačima Lacio sa 3:0 u sedmom kolu Serije A

Visio je Siniši Mihajloviću otkaz nad glavom, ali je "preživeo", igrači su mu obezbedili još malo vremena na klupi, dok ne konsoliduje ekipu, koja je do ove pobede bila u seriji od dva poraza i jednog remija.

Nedeljam već spekulišu mediji u Italiju o otkazu, navodno je Siniša izgubio i poverenje uprave kluba,a videćemo koliko vremena mu je kupila ova pobeda.

Musa Barou

Lacio nije mogao da spasi ni Sergej Milinković Savić koji je igrao do 58. minuta. Bolonja je posao završila u prvom delu utakmice, tačnije za samo tri minuta.

Sve su odradili Musa Berou i Artur Teate. Barou je prvo u 14. minutu, nakon što ga je sjajno  proigrao saigrač, postigao fenomenalan gol sa ivice šesnaesterca.

Pepe Reina nije mogao ništa, samo je pogledom ispratio loptu koja je završila u maloj mreži.
Samo tri minuta kasnije, Lacio nije znao šta ga je snašlo.

Berou je ovog puta iz kornera uzvratio asistenciju Teateu, koji je najviše skočio i doneo Bolonji dva gola prednosti.

Sve dileme rešio je Aron Hiki u 68. minutu meča, dok je Berou upisao drugu asistenciju. Nanizao je nekoliko igrača Lacija, a onda postigao fenomenalan pogodak za konačnih 3:0 i veliko slavlje navijača.

U odbrani Lacija 90 minuta igrao je Beograđanin Adam Marušić, dok je Sergej Milinković Savić zamenjen u 58. minutu, neposredno pošto je zaradio žuti karton.

Posle reprezentativne pauze, u narednom kolu Serije A 17. oktobra, Bolonja će gostovati Udinezeu.