23.10.2021

17:59

DŽABA NOVCI, NJUKASL SE SPREMA ZA ČEMPIONŠIP! Pukla PETARDA na Gudisonu!

Fudbaleri Kristal Palasa remizirali su sa Njukaslom 1:1 (0:0) u devetom kolu Premijer lige

Dočekali su navijači Njukasla nove vlasnike, oteran je i Stiv Brus sa klupe Svraka, ali bolji dani ne stižu u slavni engleski klub! Nakon debakla u prethodnom kolu Njukasl je danas uspeo da osvji samo bod na gostovanju Kristal Palasu 1:1 (0:0).

Imale su Svrake mnogo sreće budući da je u 87. minutu poništen gol Kristijana Bentekea zbog faula u napadu, te je ostao rezultat iz 65. minuta kada je Kalum Vilson "poništio" gol Belgijanca i postavio konačnih 1:1.

U drugom meču današnjeg programa Votford je sa 5:2 (1:1) nadigrao Everton na Gudisonu. Stršljenovi su u Liverul stigli posle serije loših rezultata, ali je četa Klaudija Ranijerijauspela da napravi najveće iznenađenje u devetom kolu i to na krilima Džošue Kinga.

Poveo je Everton posle samo 200 sekundi preko Toma Dejvisa. Delovalo je da se Votfordu spremajoš jedan potom, ali je desetk minuta kasnije Džošua King poravnao na 1:1.

Ponovo je Evrton došao do prednosti posle jednog časa fudbala, a strelac je bio Ričarlison. Ipak, to je bilo sve što su Karamele pokazale na današnjem meču. Prvo je Juraj Kučka u 78. izjednačio na 2:2, a potom pravi blickrig Votforda za potpuni preokret.

King je bio strelac u 80. minutu, potom i u 86. da bi konačan rezultat postavio Emanuel Denis u 92. minutu susreta.

Vulverhemton i Lids su remizirali 1:1, dok je utakmica Sautempton Barnli završena 2:2.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.