30.10.2021

16:54

EKSPLOZIJA U BERGAMU! Lacio ostao bez pobede u 94. minutu /VIDEO/

Prva utakmica 11. kola Serije A odigrana je u Bergamu između Atalante i Lacija

Utakmica na stadionu "Gevis" stadionu je završena bez pobednika, rezultatom 2:2.

Prvi gol na utakmici je postigao Pedro u 18. minutu. Španac je mrežu zatresao nakon što je došao do lopte koju je odbio golman domaćina Huan Muso posle odbrane Ćiru Imobileu.

Izjednačenje "boginji provincije" je doneo Duvan Zapata u nadoknadi prvog poluvremena kada je sa desne strane pogodio dalji ugao gola Pepea Reine.

Novi pogodak za vođstvo nebesko-plavih postigao je Ćiro Imobile u 74. minutu. Golgeter Lacija je ukrao loptu na sredini terena i započeo kontru koju je na kraju baš on i završio.

Ipak, bod Atalanti je doneo Marten De Ron u četvrtom minutu sudijske nadoknade utakmice.

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić je odigrao svih 90 minuta za Lacio.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.