02.01.2022

21:13

GAZDA ASPAS POKORIO SEVILJU! Selta sigurna protiv Betisa!

Fudbaleri Selte pobedili su večeras u gostima Betis sa 2:0, u 19. kolu španske La Lige

Dvostruki strelac za Seltu bio je Jago Aspas u 36. iz penala i drugom minutu nadoknade poluvremena. Selta je zabeležila šestu pobedu u prvenstvu i sa 23 boda zauzima 12. poziciju. Betis je na trećem mestu sa 33 poena.

U 20. kolu, Selta će gostovati Real Sosijedadu, dok će Betis gostovati Rajo Valjekanu.

U istom terminu, Alaves i Real Sosijedad su odigrali nerešeno 1:1. Poveo je Real Sosijedad golom Adnana Januzaja u 14. minutu, da bi izjednačenje Alavesu doneo Hoselu golom iz penala u 58. minutu.

Alaves je 18. na tabeli sa 16 bodova, dok je Real Sosijedad sa 30 poena na šestom mestu. Alaves će u narednom kolu dočekati Atletik Bilbao.