16:47 Fudbal 0

informer.rs | 25. 01. 2022.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju prvi pripremni meč na zimskim pripremama u Antaliji protiv slovenačkog Maribora, a već imaju razlog za zadovoljstvo

Tim iz Slovenije se trenutno nalazi na prvoj poziciji na tabeli u domaćem šampionatu. S druge strane, eliminisani su od Hamarbija u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope.

U 18. minutu Maribor je poveo, a strelac je nekadašnji igrač Crvene zvezde Ognjen Mudrinski dovodi u prednost ekipu Maribora. Staniću je lopta prešla preko noge nakon čega je usledila kontra protivnika koja je okončana lepom asistencijom kaptena slovenačke ekipe Mileca i sjajnim finišem srpskog napadača....

U 27. minutu viđen je debitanstski gol Ohija. Sjajan pas je sa svoje polovine uputio Nenad Krstičić koji je u napadu proigrao Norvežanina. Ohi je izdržao nalete protivnika i pornvnao rezultat – 1:1.

Najnovije pojačanje Maribora je bivši napadač Spartaka i Partizana Đorđe Ivanović, koji je stigao iz kazahstanskog Šahtjora iz Soligorska