20:02 >> 21:57

"DUŠAN SILNI" POKAZAO KOLIKO VREDI! Juventus zgrabio prva tri boda, SITI PONOVO DEMONSTRIRAO SILU!

REUTERS/Massimo Pinca

Završeno je treće kolo grupne faze Lige šampiona

Fudbaleri Juventusa savladali su  Makabi iz Haife rezultatom 2:0 u meču trećeg kola  grupe F.

Od samog starta susreta videlo se ko na ovom meču vodi glavnu reč, te da je "stara dama" odlučno krenula po prvu pobedu u grupnoj fazi Lige šampiona.

Sjajno su bili raspoloženi Filip Kostić i Dušan Vlahović, ali prvi gol na meču postigao je Rabio  u 36. minutu.

Drugo  poluvreme je bilo potupno u znaku Dušana Vlahovića. Odmah je počeo da preti naš as, a zatim je na sjajan način zatresao mrežu posle asistencije Di Marije u 48. minutu meča.

Srbin je ponovo bio preciza u 54. minut, ipak pogodak je poništen zbog ofsajda, nakon toga za  Makabi gol je postigao  David u 74. minutu, da bi Rabio potom postavio konačan rezultat u 82. minut

U meču iste grupe PSŽ i Benfika odigrali su utakmicu nerešenim rezultatom (1:1)

Sveci su bili dominantija ekipa, a do prednosti su došli golom Lionela Mesija u 22. minut, ipak desila se velika greška Danila  u 42. minutu kada je postigao autogol i doneo izjednačenje Benfiki.

Vršio je PSŽ apsolutnu dominaciju do kraja meča, ipak nije  bilo realizacije, tako da će morati da se zadovoljiti samo bodom.

Standings provided by Sofascore

Najdominatniji performans večeras je imao Mančester siti. "Građani" su meču grupe G  pobedili Kopenhagen sa 5:0.

Meč je krenuo sa goleado Erlinga Halanda koji je bio precizan u 3 i  32. minutu, da bi potom Kočolava postigao autogol u 39. minutu.

U drugom poluvremenu, prvo je pogodio Marez sa bele tačke u 55. minutu, a onda je precizsan bio i Alvarez u 76. minut.

U meču iste grupe, siguran nastup je imala i Borusija koja je pobedila Sevilju sa 4:1 na gostujućem terenu.

"Milioneri" su dali čak tri gola u prvom poluvrmenu. Precizni su bili  Gerreo (6), Belingam (41) i Adejami (43)

Sevilja je ublažila prednost tima iz Dortmunda u 51. minutu pogotkom  El Nesrija, nakon toga je konačan rezultat postavio Brandt u 75. minutu.

Fudbaleri madridskog Reala savladali Šahtjor iz Donjecka sa 2:1 u meču grupe F . "Kraljevski klub" je do  vožstva stigao golovima Rodriga(13) i Vinisijusa (28), a prednost je smanjio Zubkov (28).

Ranije danas Lajpcig je savladao Seltik sa 3:1 u okviru ove grupe.

Fudbaleri Čelsija rutinski su slavili protiv Milana sa 3:0 u meču grupe  E. Golove za "plavce" postigli su Fofana (24), Aubemejang (56) i Džejms (62).

Ranije danas Salcburg je savladao zagrebački Dinamo sa 1:0.

KRAJ UTAKMICA

82. minut - Odlično je DI Marija centrirao iz korneram, a Rabio se našao na pravom mestu i postigao.

76. minut - Alvarez pogađa za 5:0. Neverovatna partija Sitija

74. minut - Makabi smanjuje prednost. David je ušao igru pre dva minuta, a sada je postigao gol.

66. minut - Ris Džejms pogađa za 3:0. Dominatan Čelsi protiv Milana

61. minut - Vlahović se sjajno snašao i postigao novi gol, ali ipak ofsajd.

58. minut - Nova šansa za Vlahovića, ali brani Koen

56. minut -Aubemejang je pokazao da se dobro snalazi unutar šestnaesterca kada je ispratio sjajanu loptu i uputio po sredini mreže. Čelsi vodi rezulttom 2:0

54. minut - Rijad Marez je lagano realizivao penal tačnim udarcem u donji lijevi ugao gola

51. minut - Fudbaler Sevije El Nesri smanjuje prednsot Borusije (3:1)

48.minut - Sjajno se snašao Dušan Vlahović. Fenomenalan pogodak našeg asa

47. minut - Odlična šansa za Vlahovića, ipak nije naš as uspeo da je iskoristi

46. minut - Počela druga poluvremena

KRAJ PRVIH POLUVREMENA

43. minut - Novi gol "milionera". Borusija sada vodi 3:0, strelac je Adejemi

42. minut - Kakva greška igrača PSŽ-a. Benfka dolazi do izjednačenja autogolom Danila

41. minut - Džad Belingam je duplirao prednost Borusije

Tekst potpisa

40. minut - Igrač Šahtjora Zubkov je smanjio prednost Reala

39. minut - Davit Kočalova je poslao loptu u vlastitu mrežu nakon odbijanca pred golom. Siti sada vodi protiv Kopenhagena rezultatom 3:0

36. minut - Odlična akcija Juventus, lopta je do Rabioa koji je zatresao mrežu Makabija

34. minut - Odlično se se snašao Erling Haland i duplirao prednost SItija

29. minut - VInisijus je duplirao prednost Reala. "Kraljevski klub" vrši apsolutnu dominaciju na ovom meču

24. minut -Vesli Fofana je naletio na loptu u kaznenom prostoru i svladao golmana udarcem u donji desni ugao. Čelsi tako vodi protiv Milana

22.minut - PSŽ vodi. Odlična akcija francuskog tima završena je snažnim šutom Lionela Mesija

14. minut - Real dolazi do vođstva nad Šahtjorm. Rodrigo je pogodio za 1:0

12. minut - Odlična konbinacija srpskog dua u Torinu. Filip Kostić je sjajno loptu dodao Vlahoviću, ovaj je uputio snažan šut, ali pored gola

10. minut - Ponovo preti Dušan Vlahović, brani protivnički golma

8. minut - Haland je odmah probio odbranu Kopenhagena, Siti vodi rezultatom 1:0

4. minut - Rafael Gerero  daje gol za Borusiju na gostovanju protiv Sevilje!

3. minut - Prva ozbiljna šansa za Dušana Vlahovića, lopta je otišla pored gola

1. minut - Utakmice su počele

20.00 - Dobrodošli na naš blog posvećen mečevima Lige šampiona

Tošković je dao najviše što je mogao za svoju otadžbinu! Vučević i Mojsilović posetili povređenog pripadnika 72. brigade

Ministar odbrane Miloš Vučević i načelnik Generalštaba Vojske Srbije, general Milan Mojsilović posetili su danas povređenog pripadnika 72. brigade za specijalne operacije, starijeg vodnika Branka Vojvodića, koji je primljen na Vojnomedicinsku akademiju, nakon zadobijanja teških povreda tokom vežbe desantiranja iz helikoptera na vodenu površinu kanala Dunav-Tisa-Dunav u okviru vojnog kompleksa "Orešac".

16.04.2024

18:28

EKSKLUZIVNO NA INFORMER TV! Predsednica Skupštine Ana Brnabić: Svaki dan se bavimo novim zahtevima opozicije i drndamo vunu!

Predsednica Skupštine Ana Brnabić bila je gošća "Kolegijuma" Informer TV. Ona je pričala za našu televiziju o izborima, opoziciji, ali i o aktuelnim spoljnopolitičkim pitanjima kao što su glasanje o prijemu tzv. Kosova u Savet Evrope, kao i o pokušaju uvođenja sramne rezolucije o Srebrenici koja ima za cilj da etiketira srpski narod kao genocidan.

16.04.2024

14:42

Roleks mu poklonila mama, a ne Vračarci! Evo šta je Nikola Kačarević, suprug starlete Tamare Đurić ispričao o zaplenjenom novcu!
uštedeo ogromne pare

Nikola Kačarević, suprug starlete Tamare Đurić koji je optužen da je bio pripadnik vračarskog klana koji su organizovali odbegli Nikola Vušović i Radoje Zvicer izjavio je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu da je 35.000 evra, koliko je prilikom pretresa pronađeno u njegovom iznajmljenom stanu u kom je pre hapšenja živeo sa porodicom, njihova porodična ušteđevina.