25.06.2022

17:00

SRBIJA UNIŠTILA KAZAHSTAN! "Delfini"  nisu imali milosti, NAJDOMINANTIJA POBEDA NA SVETSKOM PRVENSTVU!

Ostali sportovi

SRBIJA UNIŠTILA KAZAHSTAN! "Delfini" nisu imali milosti, NAJDOMINANTIJA POBEDA NA SVETSKOM PRVENSTVU!

Vaterpolo reprezentacija Srbije savladala je Kazahstan rezultatom 22:3 u trećem meču grupne faze Svetskog prvenstva

"Delfini" su totalno dominirali na ovom meču, od samog starta su nametnuli svoj ritam i stigli do zasluženog trijumfa.

Odmah su ušli "delfini" u ritam. Već u prvoj četvrtini  su dokazali u kom će smeru meč ići sa čak četiri pogodak napunili su mrežu protivničke reprezentacije.

U drugoj četvrtini gledali smo njihovo najbolje izdanje. Nisu znali Kazahstanci šta ih je snašlo. Strahinja Rašović je odlično otvorio ovu deonicu, usledili su pogotci Radulovića, Mitrovića, Drašovića, Jakšića i Vice, dok je Strahinja  Rašović ponovo postigao dva gola.

Jedini gol za Kazahstan postigao Srđan Vuksanović igrač koji je rođe u Novom Sadu.

U sledeće dve četvrtine, Srbija je nastavila dominaciju. U trećoj smo postigli pet golova, dok protivnici nisu nijedan.

U poslednjoj četvrtini  ponovo smo postigli pet golova, a Srđan Vuksanović je ponovo dva puta bio precizan za Kazahstan.

Rival Srbije u četvrtfinalu 29. juna u Budimpešti biće pobednik duela osmine finala u kom će se sastati trećeplasirana selekcije u A grupi i drugoplasirana reprezentacija B grupe.

Konačan rasplet u ovim grupama biće poznat večeras.

Polufinala Svetskog prvenstva na programu su 1. jula u Budimpešti, a u istom gradu 3. jula će se igrati finale i utakmica za treće mesto.

I na ovom velikom takmičenju podrška podmlađenoj reprezentaciji je UNIQA - zvanično osiguranje vaterpolo tima Srbije.

Srbija-Kazahstan  22:3 (4:0, 8:1, 5:0, 5:2)

SRBIJA: Mitrović, Dobožanov, Mandić, Subotić, Ranđelović, Vico, V. Rašović, Lukić, Jakšić, Radulović, Drašović, S. Rašović

KAZAHSTAN: Lipilin,Mahkmetov, Ahmetov, Bereblik, Šakenov, Smider, -Šongicov, Vuksanović, Arjuk, Coj, Pustovalov, Lamajev, Kasanov

POSLEDNJA ČETVRTINA

8. minut - Ponovo precizan Strahinaj Rašović (22:3)

7. minut - S druge strane precizan Vico (20:3). Ponovo precizan Strahinja Rašović (21:3).

6. minut - Pogađa iz kontre Vuksanović (19:3)

4. minut - Prvi gol Subotića na ovom meču (19:2)

2. minut - Vuksanović smanjuje prednost Srbije (18:2)

1. minut - Novi gol Srbije (18:1)

TREĆA ČETVRTINA:

8. minut  - Nemanja Vico pogađa za 17:1

7. minut - Pogodak Dušana Mandića (16:1)

6. minut - Novi pogodak Srbije, nemaju milosti naši vaterpolisti (15:1)

4. minut - Ponovo Radomir Drašović daje gol (14:1)

2. minut - Radomir Drašović postiže novi gol (13:1)

1. minut - Imao je šansu Radolović, ali je fauliran

DRUGA ČETVRTINA:

8. minut - Vico precizan 12:1

6. minut - Sada Jakšić precizan sa pet metara (10:1), zatim gol Strahinje Rašovića iz kontre (11:1)

5. minut - Strahinja Rašović daje gol sa linije pet metara, odlično je smestio loptu pod prečku (9:1)

4. minut - Odlična odbrana Mitrovića, zatim gol Drašovića (8:1)

3. minut - Novi pogodak Marka Radulovića (7:1)

2. minut - Precizan Marko Radulović sa linije pet metara (6:0). Vuksanović daje prvi gol za Kazahstan (6:1)

1. minut - Viktor Aršović precizan za 5:0

PRVA ČETVRTINA:

8. minut - Pogađa Jakšić za 4:0

6. minut - Postiže gol Strahinja Aršović, na asistenciju svog brata Viktora (2:0). Sava Ranđelović povećava prednost "delfina 3:0

5. minut - Odlično je Vuksanović blokira šut našeg reprezentativca Vice

4. minut - Lazić postiže prvi gol za Srbiju (1:0)

3. minut - Imali su Kazahstanci igrača više, ali nisu uspeli to da iskoriste

2. minut - Još uvek nema golova

1. minut - Meč je počeo

17.00 -  Dobrodošli na naš blog posvećen utakmici Srbije i Kazahstana na Svetskom prvenstvu.

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.