21.04.2019

20:23 >> 20:10

(VIDEO) RADNIČKI JURIŠA KA TITULI! Nišlije se revanširale Partizanu, pričaće se o suđenju!

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Partizan sa 3:1 u drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije i tako prišli Crvenoj zvezdi na četiri boda zaostatka

Ekipa Nenada Lalatovića revanširala se crno-belima za poraz od pre četiri dana (1:0) u prvom polufinalnom meču Kupa Srbije. "Meraklije" su bile bolji rival tokom većeg dela meča, ali su morali preokretom da se vrate "iz mrtvih" i dođu do jako bitne pobede.

Poveli su crno-beli golom Đorđa Ivanovića u 42. minutu kada se odlični ofanzivac sjajno snašao i matirao golmana Ristića. Međutim, kratko je trajala radost gostiju iz Boegrada. Glupost je napravio Milan Smiljanić kada je napravio faul na ivici kaznenog prostora. Odličnim šutem Saša Stojanović je poravnao rezultat.

Spektakl je usledio početkom drugog dela igra kada je prvo Petar Grbić u 48. minutu, a onda i Lazar Ranđelović svega četiri kasnije najavili totalni raspad igre crno-belih i blickrigom doneli svom timu jako bitna tri boda u borbi za titulu. Dosta će se nakon meča pričati o sudijskoj trojci zbog nedosuđenog ofsajda prilikom drugog gola Radničkog.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

RADNIČKI NIŠ - PARTIZAN 3:1

Stadion: Čair, Sudija: Bojan Nikolić

Stojanović u 45. minutu, Grbić u 47. minutu, Ranđelović u 52. minutu za Radnički - Ivanović u 42. minutu za Partizan

RADNIČKI NIŠ: Ristić – Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević – Bondarenko, Drinčić – Grbić (od 82. Jovanović), Stojanović (od 72. Jovanović), Ranđelović – Haskić (od 87. Nikodijević).

PARTIZAN: Kljajić – Vulićević, Valijente (od 23. Marković), Ostojić, N. G. Miletić – Smiljanić, Zdjelar, Ivanović, Pantić (od 76. Musa) – Nikolić, Rikardo (od 74. Ilić).

Tok meča:

KRAJ MEČA!

90. minut - Igraće se još četiri minuta.

85. minut - Prilika za Partizan nakon faula na ivici kaznenog, ali je reagovao Ristić i sačuvao svoju mrežu.

80. minut - Odlična prilika za Ivanovića, ali je odlično u poslednjem momentu reagoao Crnomarković.

78. minut - Šutira Nikola Drinčić iz slobodnog udarca, ali hvata to lako Kljajić.

76. minut - Debi Muse Nžija u dresu Partizana, iz igre je izašao Pantić.

73. minut - Prva promena Nenada Lalatovića, umesto Stojanovića na terenu je Jovanović.

68. minut - Dobro se oslobodio čuvara Nikolić, ali je pogodio samo spoljni deo mreže Ristićevog gola.

52. minut - GOOOOOOOOL! RANĐELOVIĆ ZA 3:1! Blickrig Radničkog!

50. minut - Umalo novo izjednačenje! Rikardo Gomeš je bio u petercu domaćih, šutirao iz okreta, ali lopta ide preko gola!

47. minut - GOOOOOOOOL! GRBIĆ, RADNIČKI DOLAZI DO PREOKRETA! Tražili su fudbaleri Partizana ofsajd, ali je sudijska trojka priznala gol!

46. minut - Nastavljena je igra.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! NEREŠENO U NIŠU!

45. minut - GOOOOOL! ODMAH UZVAĆA RADNIČKI! Lep gol postiže Stojanović!

42. minut - GOOOOOOL! IVANOVIĆ! Partizan vodi u Nišu!

37. minut - Bila je ovo odlična prilika za Radnički. Haskić je imao priliku, ali je sam sebi zakomplikovao situaciju i propustio priliku da dovede svoj tim u vođstvo.

34. minut - Šut Danila Pantića iz slobodnog udarca blokirao je neko u živom zidu pa je Ristić lako to zaustavio.

31. minut - Pokušao je Petar Grbić da proigra Nermina Haskića, ali je ostao kratak napadač Radničkog.

23. minut - Neće moći Valijente da nastavi meč zbog povrede, umesto njega na terenu je Svetozar Marković.

22. minut - Atraktivan pokušaj "makazicama" Ranđelovića, ali lopta ide daleko preko gola.

17. minut - Radnički kontroliše utakmicu za sada. Uspeli su da odgovore na kratak presing crno-belih sa početka meča i sada deluju dosta opasnije.

11. minut - Šta je sada promašio Saša Stojanović. Naleteo je vezista "meraklija" na odbijenu loptu, ali nije uspeo da pogodi praznu mrežu Partizanovog gola.

7. minut - Prilika i za Radnički, skočio je Lazar Ranđelović nakon centaršuta, ali je bilo preslabo to za Kljajića.

3. minut - Prvi pokušaj na meču za Partizan, šutirao je Nemanja Nikolić, ali pored gola.

1. minut - Utakmica je upravo počela!

18.15 - Ovo je četvrti ovosezonski duel Partizana i Radničkog. U Nišu je bilo 2:2, dok su u Humskoj "meraklije" jednom slavile sa 1:0, a crno-beli se revanširali na isti način.

18.10 - Treneri su odlučili i ko su rezerve:

Klupa Radničkog: Kojić, Živković, Aleksa Jovanović, Aleksandar Jovanović, Čumić, Kojašević, Nikodijević.

Klupa Partizana: Popović, Marković, Šehović, Đerlek, Ilić, Musa, Georgijević.

17.50 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen derbiju drugog kola plej-ofa Superlige Srbije između Radničkog iz Niša i Partizana. Ekipa Nenada Lalatovića ima priliku da se eventualno pobedom vrati na "minus četiri" u odnosu na Crvenu zvezdu, dok će crno-beli pokušati da ponove uspeh od pre četiri dana i ponovo savladaju "meraklije". Pratite uz informer.rs uživo dešavanja sa "Čaira".