04.12.2019

19:01

(VIDEO) NAPREDAK ZALEDIO HUMSKU! Partizan imao dva gola prednosti pa pao u nadoknadi!

U 19. kolu Superlige fudbaleri Partizana izgubili su od ekipe Napretka u Humskoj i to posle preokreta - 2:3 (2:1)

Šok u Humskoj... Partizan je vodio sa 2:0, a onda opet prosuo sve i na kraju ostao i bez jednog boda. Suma je dao dva gola, činilo se da će Partizan lako do pobede, ali...

Nikako nisu mogli da stave tačku na meč izabranici trenera Miloševića. Suma je promašio zicer, Sadik dva puta pogodio stativu i stigla je kazna.

Napredak je preko Vukadinovića i Bjeloša stigao do 2:2, a onda je u četvrtom minutu nadokande Eskić zaledio Humsku. Umesto da napadne, Partizan je stao a gost je to iskoristio.

Crno-beli sada imaju 11 bodova manje od Crvene zvezde i jasno je da će teško moći do titule. Trener Milošević je u nekoliko navrata odmahivao rukom posle promašaja. Kao da je i on slutio da će doživeti dežavi iz Haga, samo što je ovoga puta njegov tim poražen.

Partizan je ponovo podbacio, jasno je da će Milošević nešto morati da menja.

PARTIZAN - NAPREDAK 2:3 (2:1)

Stadion Partizana. Sudija: Novica Anđelovski. Strelci: 1:0 Suma u 13. minutu, 2:0 Suma u 34. minutu. 2:1 Vukadinović u 44. minutu. 2:2 Bjeloš u 83. minutu. 2:3 Eskić u 90+4.

Partizan: Stojković – Miletić (od 38. minutu Lutovac), Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar,  Natho – Tošić (od 75. minuta Stevanović), Suma, Asano – Sadik.

Napredak: Milošević – Aksentijević, Obradović, Milovanović,  Spremo - Bjeloš, Baha (od 80. Markovski) - Ivanović, Zec, Vukadinović - Gavrić.

90+4 - GOOOOOLLLL - Eskić je šokirao Partizan!

90. minut - Igraće se još četiri minuta.

83. minut - GOOOOOOLLLLL1 Bjeloš je ubacio loptu u mrežu tima iz Humske!

82. minut - Kao da nema odbrana, oba tim igraju spuštenog garda.

77. minut - Sadik je pogodio stativu!

74. minut - Gavrić je tukao, ali nije bilo opasnosti po gol Stojkovića.

72. minut - Tošić je tukao iz "slobodnjaka" na mestu je Milošević.

70. minut - Pavlović je zaustavio šut Aksentijevića.

68. minut - Imao je šansu Spremo, ali je prebacio gol.

66. minut - Suma je izašao sam pred gol rivala, ali loše je šutirao.

59. minut - Tošić je iz izgledne pozicije šutirao preko gola.

50. minut - Pokušao je Milovanović glavom, ipak, nije bilo opasnosti po Stojkovića.

48. minut - Sadik je mogao da ugrozi gol rivala, ali mu je lopta pobegla posle lošeg prijema.

46. minut - Utakmica je nastavljena!

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena!

44. minut - GOOOOOLLLL - Gosti su smanjili Vukadinović je strelac!

38. minut - Nemanja Miletić je povredio koleno i neće moći da nastavi, umesto njega u igru ulazi Lutovac.

34. minut - GOOOOOLLLLL - Još jednom Suma! Posle "bilijara" u kaznenom prostoru vezista je postigao svoj drugi pogodak na meču.

30. minut - Velika šansa za goste! Posle gužve u kaznenom prostoru, Ostojić je izbacio loptu sa gol-linije.

24. minut - Sadik je sjajno driblao, ali je na kraju pogodio stativu umesto mete.

22. minut - Baha je nagazio Natha, fudbaler Partizana se žalio na povredu skočnog zgloba, ali je ipak uspeo da nastavi meč.

15. minut - Dobra šansa za goste, Stojković je na mestu.

13. minut - GOOOOOLLLl - Partizan vodi, strelac je Suma. Stigao je do lopte posle šuta Sadika.

10. minut - Stojković je stigao do lopte pre igrača gostiju.

4. minut - Lagan početak susreta, ispitivanje snaga sa obe strane.

1. minut - Utakmica je počela!

- Užasna poseta na stadionu Partizana, svega nekoliko stotina navijača.

16.45 - Klupa Partizana: Kljajić, L. Pavlović, Šćekić, Gigić, Stevanović, Jovanović, Lutovac.

16.35 - Trener Savo Milošević izveo je najjači moguć sastavu na ovom meču. Crno-beli su u prošlom kolu bili bolji od Mačve.

OVO SU SVI ČEKALI! Evo da li su sudije grešile u korist Zvezde i Partizana!

16.34 - Dobar dan i dobro došli na naš blog posvećen meču Partizana i Napretka, tim iz Humske u ovaj duel ulazi kao veliki favorit.