26.02.2021

12:10 >> 14:52

ŠEST KOMADA CRNO-BELIH! Partizan pregazio Inđiju /VIDEO/

Fudbaleri Partizana savladali su Inđiju u gostima rezultatom 6:0, u prvoj utakmici 24. kola Superlige Srbije

Od samog starta meča je bilo jasno da će Partizan trijumfovati u Inđiji, a interesantno je da su se u strelce upisala šestorica različitih igrača.

Crno-beli su u oba poluvremena dali po tri gola, a domaćina je načeo Bibras Natho iz penala već u sedmom minutu.

U završnici prvog dela su Lazar Marković i Miloš Jojić maltene rešili pitanje pobednika.

Četvrti gol za "parni valjak" postigao je Takuma Asano u šestom minutu drugog poluvremena i tada je samo pitanje bilo koji će biit konačan rezultat.

Delovalo je kasnije da obe ekipe jedva čekaju kraj meča, ali je ulazak Nemanje Jovića malo trgnuo Partizan, pa je mladi krilni fudbaler prvo dao gol za 5:0, a potom je u poslednjem minutu izveo korner nakon kog je Igor Vujačić stavio tačku na meč.

Inđija - Partizan 0:6 (0:3)

/Natho 7p, L. Marković 41, Jojić 45+2, Asano 51, Jović 79, Vujačić 90/

STADION: FK Inđija     SUDIJA: Novak Simović

INĐIJA: Jovičić - Aleksić, Čalov, Kami, Protić - Đorđević (od 58. Pantelić), Škorić - Riznić (od 46. V. Đurić), Nešković (od 64. Jovanović), Bastajić (od 85. Jobe) - Dimitrov (od 64. Ilić). Trener: Dejan Čelar.

PARTIZAN: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić (od 66. Pavlović) – L. Marković (od 54. Jović), Natho (od 54. Suma), Asano (od 66. Bajbek) – Štulić (od 54. Holender). Trener: Aleksandar Stanojević.

Kraj! Ubedljiva i potpuno zaslužena pobeda Partizana!

90. minut - GOOOOOOOOL! Igor Vujačić posle kornera trese mrežu za 6:0!

85. minut - Poslednja izmena na utakmici, Modou Jobe menja Nebojšu Bastajića.

84. minut - Krajnjim naporima Stojković brani pokušaj Bastajića i sprečava domaće igrače da postignu počasni gol.

79. minut - GOOOOOOOL! Pogodak postiže i Nemanja Jović - 0:5! Iskoristio je grešku odbrambenih igrača Inđije, a potom poslao loptu u mrežu Marka Jovičića.

78. minut - Šutirao je Bajbek iz solidne pozicije, ali pored gola.

75. minut - Tempo igre je potpuno opao i izgleda da svi akteri jedva čekaju kraj meča.

66. minut - Žan-Kristof Bajbek i Lazar Pavlović menjaju Takumu Asana i Miloša Jojića.

64. minut - Brana Ilić i Aleksa Jovanović menjaju Željka Dimitrova i Mihajla Neškovića.

58. minut - Đorđe Pantelić menja Aleksandra Đorđevića.

56. minut - Nova velika šansa za Partizan. Jović je šutirao, ali je dobro intervenisao Jovičić. U nastavku je Šćekić poslao loptu nebu pod oblake.

54. minut - Lazar Marković, Bibras Natho i Nikola Štulić izlaze, a na terenu su Nemanja Jović, Sejduba Suma i Filip Holender.

51. minut - GOOOOOOOL! Upisao se i Takuma Asano! Posle sjajnog duplog pasa sa Nathom je zatresao mrežu Jovičića.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Partizan je ostao u istom sastavu, dok je u ekipi Inđije Vasilije Đurić zamenio Branka Riznića.

Poluvreme! Partizan vodi rezultatom 3:0 i ide ka novoj pobedi.

45+2. minut - GOOOOOOL! Jojić donosi Partizanu 3:0! U poslednjoj sekundi prvog poluvremena golman Inđije Marko Jovičić pravi veliku glupost i poklanja gostima gol.

45. minut - Igraće se još dva minuta u prvom delu.

42. minut - Ponovo je Jovičić stigao do jedne lopte pre Asana i tako sprečio Japanca da ugrozi njegov gol.

41. minut - GOOOOOOOL! Lazar Marković je pobegao odbrani Inđije i smestio je loptu u mrežu domaćina. Partizan vodi 2:0.

40. minut - Riznić šutira glavom, ali Stojković brani bez problema.

38. minut - Lekarska ekipa je morala da ukaže pomoć Nikoli Štuliću.

37. minut - Zatresao je Aleksić spoljni deo mreže Partizanovog gola posle udarca glavom.

33. minut - Opasan napad Partizana, ali je golman Jovičić sve pratio i stigao do lopte u poslednjem trenutku pre Asana.

25. minut - Vujačić je šutirao glavom posle kornera, a lopta je prohujala pored stative Inđijinog gola.

20. minut - Tražili su crno-beli još jedan penal nakon što je Štulić pao u kaznenom prostoru Inđije, ali je Novak Simović samo odmahnuo rukom.

14. minut - Veliku šansu promašuje sada Lazar Marković. Izašao je sam ispred Jovičića, ali je slob šutirao, pa je golman domaćina uhvatio loptu.

9. minut - Žali se Natho na povredu i lekarska ekipa mora da mu pruži pomoć.

7. minut - GOOOOOOL! Bibras Natho je poslao loptu u jednu, a Jovičića u drugu.

6. minut - Penal za Partizan! Oboren je Obradović s leđa i Simović je pokazao na belu tačku.

4. minut - Šutirao je Nešković na drugoj strani, ali slabo.

3. minut - Stopostotnu šansu je propustio Štulić! Sam je izašao ispred golmana Jovičića, ali je šutnuo pored gola.

Utakmica je počela.

12.42 - Na jučerašnjoj konferenciji za medije, trener Partizana Aleksandar Stanojević je imao samo reči hvale za Inđijce.

Nikada se ne plašim rivala, ali sam izuzetno oprezan. Gledao sam njihove utakmice sa Zvezdom, čak i onu kada su vodili do pet minuta pre kraja. Oprezni smo, jer je teško pobeđivati u kontinuitetu. Teško je igrati, Inđija je agresivna ekipa, bori se za opstanak. Tamo je stadion specifičan, mali - kazao je Stanojević.

12.25 - Na klupi za rezerve domaćina će se naći Novaković, Hrubrik, Pantelić, Ilić, V. Đurić, Jovanović, Krneta, N. Đurić i Jobe.

Šansu sa klupe će u Partizanu čekati Popović, Ostojić, Živković, Smiljanić, Pavlović, Suma, Stevanović, Holender, Terzić, Jović i Bajbek.

12.12 - Već su objavljeni današnji sastavi, a obe ekipe će zaigrati u formaciji 4-2-3-1.

Trener Inđije Dejan Čelar se opredelio za seldeće igrače:

Jovičić - Aleksić, Čalov, Kami, Protić - Đorđević, Škorić - Riznić, Nešković, Bastajić - Dimitrov.

Sa druge strane, Aleksandar Stanojević veruje u mladog Nikolu Štulića da bi mogao kao najistureniji igrač da savlada bivšeg golmana crno-belih Marka Jovičića. "Parni valjak" će zaigrati u ovom sastavu:

Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – L. Marković, Natho, Asano – Štulić.

12.10 - Dobrodošli na Informerov lajv blog utakmice Inđija - Partizan.